– Przez cały sezon walczyliśmy o to, żeby zająć pierwsze miejsce. Nie będzie o to łatwo, ale rozgrywamy dobry sezon. Musimy zapomnieć o meczu z Valencią i skupić się na lidze, która jest bardzo skomplikowana. Niezależnie od zajętego miejsca, musisz później rozegrać dobre spotkania w ćwierćfinale, które odbędą się przed Final Four. Musimy skupić się na meczach, które nam zostały i zachować dużą koncentrację, żeby wykonać dobrą pracę.
– Ostatnie mecze z Baskonią? Byliśmy bardzo konkurencyjni, spisywaliśmy się dobrze i rozumieliśmy, jak przebiegają te spotkania. Baskonia jest drużyną potrafiącą zdobywać wiele punktów i nadającą meczowi diabelskie tempo. Musimy zagrać dobrze w obronie, wiedzieć, gdzie oni będą chcieli zaatakować, zachować koncentrację i utrzymać dobre odczucia z ostatniego miesiąca.
– Zakończenie sezonu zasadniczego z dobrymi odczuciami? To jest ważne, bo nie zostało nam więcej niż 15 meczów, jeśli wszystko pójdzie dobrze. Chcieliśmy walczyć o wszystko. Zawsze powtarzałem, że zajęcie pierwszego miejsca jest ważne, ale nie fundamentalne. Będziemy dalej walczyć z takim samym nastawieniem, duchem, starając się dobrze spisywać do samego końca. Będziemy walczyć na maksimum, żeby zakończyć sezon, który rozpoczął się dobrze, i starać się zdobyć kolejne tytuły.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się