Jednym z głównych pytań przed meczem z Mallorcą jest to o występ od pierwszej minuty Édera Militão. Jednak ani AS, ani MARCA nie widzą Brazylijczyka w wyjściowym składzie. Na środek obrony ma wrócić Nacho, który pozwoli też wrócić do środka pola Aurélienowi Tchouaméniemu. Poza tym dzienniki spodziewają się w większości utrzymania defensorów ze starcia z City, chociaż MARCA wprowadza na prawą obronę Lucasa Vázqueza, a AS wskazuje w ramach dopisanej opcji, że szansę może dostać także Fran García.
W środku pola do gry ma wejść Luka Modrić, a na ławkę powędrują Toni Kroos i Eduardo Camavinga. Obie wspomniane gazety są zgodne, że Rodrygo rozpocznie mecz na ławce po stłuczeniu na treningu. Jego miejsce zajmie Brahim, a w jedenastce pozostaną Vinicius Júnior i Jude Bellingham, którzy w ostatnim czasie nie grali wcale tak dużo.
Rywale mają wszystkich do dyspozycji i chcą dać radość kibicom po przegranym finale Pucharu króla. MARCA zapowiada występ Pablo Maffeo na skrzydle Viniego, a klarownym liderem ofensywy będzie rosły Vedat Muriqi.
PRZEWIDYWANE SKŁADY
RCD Mallorca: Rajković; Maffeo, Gio, Raíllo, Nastasić, Lato; Samu Costa, Morlanes, Sánchez, Rodríguez; Muriqi
Pozostali dostępni: Greif i Cuellas; Copete, Vidal, Valjent, Van der Heyden, Jaume Costa, Darder, Llabrés, Radonjić, Abdón oraz Larin.
Real Madryt: Łunin; Lucas, Rüdiger, Nacho, Mendy; Tchouaméni, Modrić, Valverde, Bellingham; Brahim, Vinícius
Pozostali powołani: Kepa i De Luis; Carvajal, Militão, Fran García, Kroos, Camavinga, Ceballos, Arda Güler, Rodrygo oraz Joselu.
* * *
Mecz z Mallorcą na Son Moix rozpocznie się o godzinie 18:30, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale CANAL+ Sport w serwisie CANAL+ Online.
Spotkanie można wytypować w FORTUNA.
FORTUNA to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Komentarze (16)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się