– Klasyk jest trudnym, skomplikowanym i wyjątkowym meczem. Niezależnie od zajmowanych pozycji w określonym momencie sezonu, zawsze jest to starcie na najwyższym poziomie. Barcelona prezentuje bardzo dobrą koszykówkę. Chcemy rywalizować w Palau, żeby utrzymać pierwsze miejsce w tabeli.
– To jest bardzo ważny moment. Myślę, że zbliża się chwila prawdy. Nie oznacza to, że wszystko inne nie było ważne. Wręcz przeciwnie, wszystkiemu przypisujemy dużą wartość. W tym sezonie zdobyliśmy już dwa tytuły, a teraz chodzi o to, żeby dalej rywalizować z głodem dalszej walki.
– Zbliżają się play-offy Euroligi i musimy być na to gotowi, bo jeśli Bóg pozwoli, to jesteśmy o pięć zwycięstw od obrony tytułu. Jeszcze bardzo długa droga przed nami, ale zbliża się to, co jest najpiękniejsze.
– Musimy być skoncentrowani przez 40 minut, nie popełniać błędów, bronić i dobrze zbierać.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się