REKLAMA
REKLAMA

De la Red w Saragossie

Wychowanek został wypożyczony. Następny odejdzie Adán?
REKLAMA
REKLAMA

Jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Realu Madryt, Rubén de la Red, przejdzie do Realu Saragossa. Pomocnik występujący na co dzień w Castilli zostanie wypożyczony do aktualnie czwartej drużyny Primera División. Saragossa będzie mogła kupić De la Reda za 1,5 mln euro. W kontrakcie znajdzie się klauzula uniemożliwiająca sprzedaż wychowanka Królewskich do Atlético Madryt i FC Barcelona.

De la Red, balansujący między pierwszą a drugą drużyną, po przyjściu do Madrytu argentyńskiej gwiazdki, Fernando Gago, nie miałby szans na grę w Primera División.

Przedstawiciele Saragossy pytali również o trzeciego bramkarza Realu Madryt, Adána. Jeśli transfer nie dojdzie do skutku, niedawni pogromcy Sevilli powalczą o zmiennika Casillasa, Diego Lópeza, którego kontrakt wygasa w 2008 roku.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (58)

REKLAMA