La Gazzetta dello Sport poinformowała, że włoski napastnik Realu Madryt, Antonio Cassano, mógłby zostać zatrudniony przez AC Milan, lecz piłkarz nie zgadza się na półroczne wypożyczenie, do czego obecnie zmierza klub z Mediolanu. Gazeta napisała, że Cassano nie jest skłonny udać się w styczniu na półroczne wypożyczenie z możliwością wykupu i zażądał, by Rossoneri domagali się definitywnego transferu.
Według włoskiej gazety to nieporozumienie spowodowało wstrzymanie negocjacji i aktualnie nie można liczyć na całkowite porozumienie. Co więcej, La Gazzetta dello Sport sugeruje nawet, że Milan ostatecznie mógłby zrezygnować z wychowanka Bari i byłego piłkarza Romy, który w tym sezonie nie będzie mógł grać w Lidze Mistrzów z innym klubem.
Na dalszych stronach mediolańskiej gazety przeczytać możemy o milczeniu Interu Mediolan po ogłoszeniu przez arabską drużynę Al-Ittihad transferu Luisa Figo. Arabska i portugalska prasa twierdzi, że 5. stycznia były piłkarz Realu Madryt i FC Barcelona zagra już na Półwyspie Arabskim. Tymczasem, sam Inter nie zdementował tej wiadomości.
Cassano odrzucił wypożyczenie do Milanu
Włoch nie chce być wypożyczanym
REKLAMA
Komentarze (35)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się