– Byliśmy w stanie wrócić do meczu po słabym początku. Traciliśmy wiele piłek, które pozwalały rywalom biegać i umacniać się. Później udało nam się doprowadzić do remisu, ponieważ spisywaliśmy się o wiele lepiej w defensywie i to się utrzymało przez pozostałe kwarty. Pozwoliliśmy przeciwnikom na zdobycie 38 punktów przez trzy kwarty i znacznie lepiej rozumieliśmy, jak rozgrywać piłkę. Mieliśmy 22 asysty, chociaż naszym problemem były zbiórki i straty. Nie jest łatwo tutaj wygrać. Crvena wszystkie swoje pięć zwycięstw odniosła u siebie. Jestem bardzo dumny z wysiłku moich zawodników.
– Gramy dobrze i lubię patrzeć, jak drużyna pracuje razem w każdym meczu. Zasługi należą do zawodników. Jesteśmy zjednoczeni w defensywie, a w ataku rozgrywamy piłkę. Mam wielkich zawodników, którzy rezygnują z indywidualnej chwały dla dobra drużyny.
– Nasza drużyna jest bardzo konkurencyjna, ambitna i głodna zwycięstw. Każdy zawodnik stara się dawać z siebie wszystko na każdym treningu. Jednak mecz z Crveną jest już historią i trzeba myśleć o kolejnym spotkaniu i tak do końca. W poprzednim sezonie sięgnęliśmy po tytuł, a w tym sezonie chcemy to powtórzyć.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się