Advertisement Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Kontuzja Gaviego to główny temat na wtorkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Krzyżowe interesy” – MARCA stwierdza, że wzrost liczby kontuzji martwi podmioty w futbolu... ale nikt nie odpuszcza. Wymagania terminarza to problem z trudnym do znalezienia rozwiązaniem. Gavi poza więzadłem ma także naruszoną łąkotkę: żegna się z sezonem... i mistrzostwami Europy.

Na boku: z atakiem na wyczerpaniu – kontuzja Viníciusa pozostawia Brahima, Rodrygo i Joselu jako dostępnych napastników.

Poza tym na boku: mistrz jest już w Maladze – Feliciano przyjął Đokovicia, który teraz szuka wygranej w Pucharze Davisa; „Bardzo trudno zdać sobie sprawę, że musisz skończyć karierę” – wywiad z Lindsey Vonn; Pilar Alegria jest nową minister sportu – ministerstwo połączone z resortem edukacji.

Na samym dole: Marc Guiu wprowadza Hiszpanię U-17 do ćwierćfinałów mundialu; szansa Hiszpanii U-21 na ustawienie sobie awansu do EURO.

AS
Article photo

„Wojna kluby-FIFA” – AS potwierdza poważną kontuzję Gaviego: zerwanie więzadła krzyżowego z naruszeniem łąkotki bocznej i 8 miesięcy przerwy. 19 piłkarzy z 14 reprezentacji doznało już urazów w tym okienku. Barcelona obwinia selekcjonera De la Fuente. Real Madryt międzynarodowe federacji, które zmniejszą liczbę meczów od 2025 roku.

Na dole: „Mamy kadrę, by walczyć o La Ligę i Ligę Mistrzów” – Riquelme z Atlético rozmawia z dziennikiem o swoim wielkim roku; Marc Guiu wprowadza Hiszpanię U-17 do ćwierćfinałów mundialu – reprezentacja ograła Japonię; sport przeskakuje z kultury do edukacji – Pilar Alegria ministrem.

Mundo Deportivo
Article photo

„Trzymaj się, Gavi” – Mundo Deportivo potwierdza najgorszą prognozę: zerwanie więzadła krzyżowego w kolanie z naruszeniem łąkotki, będzie musiał przejść operację i wypada do końca sezonu. 1.) Barcelona jest wściekła na selekcjonera De la Fuente. 2.) Sztab szkoleniowy nadaje teraz priorytet transferowi bocznego środkowego pomocnika. 3.) Lo Celso pasuje i FIFA zapłaci klubowi nawet 4,3 miliona euro.

Na zielonym pasku debata: medyczne ryzyko przy zabójczym terminarzu; De Jong wraca do grupy i może wrócić do gry w sobotę.

Na dole: Junyent i Guiu wprowadzają Hiszpanię U-17 do ćwierćfinałów; pojedynek na Maracanie w drodze do mundialu – o 1:30 [z wtorku na środę] Brazylia gra z Argentyną.

Sport
Article photo

„Dramat Gaviego” – Sport podaje, że Hiszpan doznał zerwania więzadła krzyżowego przedniego w prawym kolanie i ma naruszoną łąkotkę. Podda się operacji i straci cały sezon. Na czerwonym pasku: oburzenie w Barcelonie wobec Federacji; świat futbolu łączy się z piłkarzem; lekarz Alcaraza przewiduje, że Gavi pozostanie poza grą przez 9 miesięcy; Barcelona rusza się na rynku, by się wzmocnić.

Na dole: gole piłkarzy Barcelony pozwalają pokonać Japonię i awansować do ćwierćfinałów; Carlo Ancelotti podpisał już swój kontrakt z Brazylią – zapewnia o tym źródło z Brazylijskiej Federacji Piłkarskiej.

Na górze: czarny tydzień dla koszykarskiej Barcelony trenera Grimau – dwie porażki.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!