REKLAMA
REKLAMA

Oficjalnie: Real Madryt podpisał umowę z SAIB

Saudyjski bank został nowym partnerem Królewskich, o czym poinformowano oficjalnie na stronie internetowej SAIB. Real Madryt jeszcze nie wystosował w tej sprawie żadnego komunikatu.
REKLAMA
REKLAMA
Oficjalnie: Real Madryt podpisał umowę z SAIB
Fot. twitter.com

„Saudyjski Bank Inwestycyjny (SAIB) ogłosił dziś zawarcie nowej umowy partnerskiej z Realem Madryt. Współpraca ta ma na celu wprowadzenie unikalnych doświadczeń dla klientów banku.

Podczas oficjalnej ceremonii podpisania kontraktu SAIB podkreślił, że umowa ta pozwoli mu połączyć się z fanami Realu Madryt w Arabii Saudyjskiej i umożliwi klientom SAIB dostęp do wyjątkowych doświadczeń.

REKLAMA
REKLAMA

Partnerstwo jest częścią zobowiązania SAIB do bycia liderem w nagradzaniu klientów”, poinformował na swojej oficjalnej stronie Saudyjski Bank Inwestycyjny.

Królewscy mieli wcześniej podpisaną umowę sponsorską z Saudi Telecom w 2013 roku, która już wygasła. Umowa nie jest uważana za znaczącą i nie będzie obejmować brandingu na koszulkach, strojach treningowych czy na stadionie. Niedawno ogłoszona umowa sponsorska Realu Madryt z organizacją turystyczną Visit Dubai jest znacznie większa.

Sponsoring będzie podobny do umowy, którą Real Madryt ma już z gwatemalską grupą finansową Bantrab, w celu zwiększenia bazy klientów banku w Arabii Saudyjskiej. Klub twierdzi, że sponsoring jest niezależny od Saudi Public Investment Fund (PIF) – państwowego funduszu majątkowego tego kraju, informowało już wczoraj The Athletic.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

REKLAMA