REKLAMA
REKLAMA

Carvajal: Łatwo określić Gaviego, jest perełką

Dani Carvajal rozmawiał z hiszpańskimi mediami po wczorajszej wygranej z Norwegią. Prawy obrońca był głównie pytany o występ jego drużyny w tym meczu.
REKLAMA
REKLAMA
Carvajal: Łatwo określić Gaviego, jest perełką
Fot. Getty Images

– Słowa Aitany Bonmatí o większym wsparciu dla piłkarzy? Nie wiem, prawda jest taka, że nie wiem, co miała na myśli, mówiąc o wspieraniu lub niewspieraniu kogoś bardziej. W końcu stało się to, co się stało, restrukturyzują to, w co wierzą lub z czym nie czują się komfortowo w swoim środowisku w Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej. Restrukturyzują, jak mówię, lub próbują zrestrukturyzować cały personel, marketing, komunikację i tak dalej. A my, cóż, skupiamy się na tym, co mamy do zrobienia, na wygrywaniu i kontynuowaniu naszej pracy.

– Gavi? Łatwo go określić, jest perełką. Gra dla własnego kraju, ma 19 lat, jest zawodnikiem Barcelony i reprezentacji narodowej. To wszystko, co można o nim powiedzieć. Osiągnął to swoją pracą, nikt nie dał mu niczego za darmo, a jeśli wciąż tu jest, to dlatego, że pozwalają mu na to jego dobre występy.

– Przyjechaliśmy tu wygrać, zagraliśmy kompletny mecz, nie daliśmy im prawie żadnych okazji do strzelania gola i wracamy do domu szczęśliwi i z biletem na EURO.

REKLAMA
REKLAMA

– Jak poradziliśmy sobie z Haalandem? Defensywnie, od Unaia po Álvaro, byliśmy bardzo zwarci, nie pozwoliliśmy mu na otrzymywanie łatwych piłek. Chcę pochwalić pracę środkowych obrońców, ponieważ wykonali fantastyczną robotę.

– Strzały z dystansu? Często próbowaliśmy i to była realna opcja na zdobycie bramki. Gol również padł po kilku strzałach.

– Feta po meczu? Zrobiliśmy sobie grupowe zdjęcie, musimy świętować dobre rzeczy. Nigdy nie jest łatwo zakwalifikować się do finałów mistrzostw.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

REKLAMA