REKLAMA
REKLAMA

Ostatni trening przed sparingowym Klasykiem [NA ŻYWO]

Klub udostępnił transmisję z kolejnego treningu drużyny w Stanach Zjednoczonych, tym razem ostatniego przed sparingowym Klasykiem. Drużyna jest w Dallas, gdzie zagra z Barceloną w nocy z soboty na niedzielę.
REKLAMA
REKLAMA
Ostatni trening przed sparingowym Klasykiem [NA ŻYWO]
Fot. Getty Images

Królewscy od godziny 0:30 czasu polskiego (17:30 czasu lokalnego) odbywają trening w Dallas na stadionie AT&T. Są to ostatnie zajęcia przed sparingowym Klasykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Do Stanów Zjednoczonych z grupą nie poleciał Dani Ceballos. Poza tym wczoraj na pełnych obrotach nie pracowali też Arda Güler, Ferland Mendy, Fede Valverde, Edardo Camavinga i Joselu.

TRENING NA ŻYWO W RM PLAY

TRENING NA ŻYWO W REALMADRIDTV

Trzeci sparing Real Madryt rozegra z Barceloną w sobotę o 23:00 czasu polskiego na AT&T Stadium w Dallas, a w Polsce ten mecz pokaże Eleven Sports 1.

AKTUALIZACJA: Poza grupą pozostaje tylko Arda Güler, który pracuje indywidualnie na murawie.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

REKLAMA