REKLAMA
REKLAMA

Hughes: Beckham to wyjątkowy talent

Trener Blackburn chciałby mieć Anglika u siebie w składzie
REKLAMA
REKLAMA

Trener Blackburn Rovers, Mark Hughes, przyznał, że gdyby Real Madryt umożliwił transfer Davida Beckhama, mocno by się nad nim zastanowił. Były kapitan reprezentacji Anglii nie może odnaleźć swojego miejsca pod rządami Fabio Capello, chociaż w ostatnim meczu Copa del Rey zagrał i strzelił nawet gola.

Grupka klubów stale monitoruje sytuację Beckhama, a Hughes, który grał na środku pomocy w Manchesterze United, przyznał, że byłby zainteresowany sprowadzeniem 31-latka. "Sądzę, że wszyscy byliby zainteresowani Davidem Beckhamem", mówił Hughes.

- Jestem pewien, że gdyby w zimowym okienku pojawiłaby się możliwość transferu, paru ludzi ustawiłoby się po niego w kolejce. To wyjątkowy talent, jest nim od dłuższego czasu - przekonywał trener Rovers.

Blackburn nie dysponuje taką siłą przebicia, by kupować najlepszych piłkarzy Europy, lecz Hughes oświadczył, że nie zatrzyma go to przed rozglądaniem się w zimowym okienku transferowym.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

REKLAMA