REKLAMA
REKLAMA

Fede: W Madrycie zawsze uczono nas, żeby grać do samego końca

Fede Valverde otrzymał kilka pytań od dziennika AS i udzielił kilku krótkich odpowiedzi na temat Ligi Mistrzów.
REKLAMA
REKLAMA
Fede: W Madrycie zawsze uczono nas, żeby grać do samego końca
Fot. Getty Images

– Gra w Lidze Mistrzów jest wyjątkowa, ponieważ to rozgrywki Realu Madryt. To zawsze jest coś innego niż każdy inny mecz. Jest inna atmosfera, inna energia, to wszystko odczuwa się niczym wyjątkowy sen.

– To rozgrywki, o których wygraniu marzy każdy piłkarz w europejskim klubie. I jestem pewien, że dla kibiców nie ma nic piękniejszego niż zobaczyć, jak twoja drużyna wygrywa Ligę Mistrzów, ponieważ jest ona najważniejsza na poziomie klubowym. Dlatego uważam, że to wszystko łączy się w jedną noc Ligi Mistrzów.

REKLAMA
REKLAMA

– W Madrycie zawsze uczono nas, że trzeba grać do samego końca, więc pozostaje 90 minut.

– Fakt, że jest to numer 15 nie jest tak wyjątkowy, to co byłoby wyjątkowe to wygranie kolejnej Ligi Mistrzów z Realem Madryt i sprawiedliwe jest to, że z numerem, który noszę na koszulce. Kiedy tu przybyłem, był to jeden z numerów, które były wolne, a ponieważ nie jestem wielkim fanem pewnych numerów, cieszyłem się nim od pierwszego dnia, kiedy mi go dali. Będę bardzo dbał o tę koszulkę i ten numer z całym szacunkiem i odpowiedzialnością, która wiąże się z miejscem w tak niesamowitym miejscu jak Real Madryt.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

REKLAMA