– Osiem bramek w tym sezonie, w tym cztery po przerwie reprezentacyjnej? Przede wszystkim teraz dostaję więcej szans. Jestem szczęśliwy. Gram regularnie i to dodaje mi pewności siebie. Cieszę się, że codzienna praca znajduje odzwierciedlenie na boisku. Miłość od madridismo to również ogromne wsparcie.
– Takie występy sprawiają, że trener ma większy problem przy wyborze wyjściowej jedenastki? Pracuję na to każdego dnia. Teraz trener okazuje mi wiele zaufania i chcę wykorzystać minuty, które dostaję. Chcę utrzymać regularność, bo na boisku czuję się najlepiej.
– Bramki? Zaczynając od drugiej, Ancelotti zawsze prosi nas o dynamikę i wymienność pozycji. Lubię poruszać się między liniami, bo w tej strefie stwarzam najwięcej zagrożenia. Jeśli chodzi o pierwszego gola, murawa była w bardzo złym stanie i nie chciałem, aby piłka poleciał nad bramkę, dlatego zdecydowałem się na strzał po ziemi. Potem był rykoszet i ostatecznie piłka wpadła do siatki.
– Owacja od kibiców? To bardzo mnie cieszy. Jestem dumny, że kibice doceniają moją pracę na boisku. Przeszedłem przez trudne momenty i fani dodają mi siły. Oni wiedzą, co czuję do tego klubu. Ich wsparcie, które otrzymuję na ulicy czy w mediach społecznościowych, jest bardzo pomocne.
Komentarze (10)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się