Poza grą pozostaje kontuzjowany Ferland Mendy. Francuz przez uraz mięśniowy łydki wróci do gry dopiero w maju. Poza nim i małymi problemami Mariano oraz Antonio Rüdigera drużyna nie miała innych kontuzji od ostatniej przerwy na reprezentacje.
W Realu Madryt spodziewane jest pozostanie Davida Alaby na środku obrony i powrót Eduardo Camavingi na jej lewą flankę. Pozostawiłoby to na ławce Antonio Rüdigera i Nacho.
Carlo Ancelotti w przedmeczowym wywiadzie zapowiedział, że Fede Valverde zagra od początku, co pozostawia w teorii tylko jedno miejsce w jedenastce, bo Urugwajczyk dołącza do podstawowych Toniego Kroosa, Luki Modricia, Viníciusa i Karima Benzemy.
AS, MARCA i telewizyjne Chiringuito zgodnie przewidują, że Fede pozostanie w drugiej linii, a ostatnie miejsce w jedenastce zajmie Rodrygo, który zagra w ataku. Oznaczałoby to wejście Kroosa na pozycję defensywnego pomocnika i pozostawienie na ławce Auréliena Tchouaméniego. Dokładnie takim samym zestawieniem Real Madryt wyszedł tydzień temu na rewanż z Barceloną w Pucharze Króla.
W Chelsea do Madrytu z zespołem przylecieli César Azpilicueta, Thigago Silva i Mason Mount, ale zapowiada się, że wszyscy rozpoczną mecz na ławce. Brytyjskie media skłaniają się ku pozostaniu w formacji z czwórką obrońców i wejściu do jedenastki N'Golo Kanté. W ataku João Félixowi i Kaiowi Havertzowi pomagać ma Raheem Sterling.
Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Alaba, Camavinga; Kroos, Modrić, Valverde; Rodrygo, Vinícius i Benzema
Pozostali powołani: Łunin i López; Vallejo, Nacho, Odriozola, Lucas, Rüdiger, Tchouaméni, Ceballos, Hazard, Asensio oraz Mariano
Chelsea FC: Kepa; James, Fofana, Koulibaly, Chilwell; Enzo, Kanté, Kovačić; Sterling, João Félix i Havertz
Pozostali powołani: Mendy i Bettinelli; Silva, Chalobah, Azpilicueta, Cucurella, Loftus-Cheek, Mount, Zakaria, Gallagher, Pulisic, Mudryk oraz Ziyech
* * *
Mecz na Santiago Bernabéu rozpocznie się o godzinie 21:00, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanałach Polsat Sport Premium 2 na platformie CANAL+ Online.
Spotkanie można wytypować w FORTUNA. Kurs na bramkę Benzemy wynosi 2,10, Viníciusa 3,20, a Rodrygo 4,50. Z kolei u rywali na gola João Félix i Havertza po 4,50.
FORTUNA to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.
Wyniki na żywo i przebieg najbliższych meczów we wszystkich ligach możesz sprawdzać na platformie Flashscore.
Komentarze (42)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się