Advertisement
Menu
/ Movistar +

Butragueño: Spodziewamy się bardzo wyrównanych spotkań

Istnieją ludzie, którzy z niejednego pieca chleb jedli. Osoba, która jadła chleb ze wszystkich pieców, istnieje jednak tylko jedna. Jest nią rzecz jasna Don Emilio. Któż jak nie on powinien zatem zabrać głos po wylosowaniu rywala na ćwierćfinałowe starcia w Lidze Mistrzów?

Foto: Butragueño: Spodziewamy się bardzo wyrównanych spotkań
Fot. Getty Images

– Znamy Chelsea, w ostatnich latach mierzliśmy się z tym zespołem kilkukrotnie. W zeszłym sezonie stoczyliśmy z nimi niezwykle wyrównany dwumecz. To wielki rywal, dlatego też sądzę, że czekają nas dwa pasjonujące spotkania. Jesteśmy świadomi skali trudności, ale też podchodzimy do tego z olbrzymią nadzieją i ekscytacją. Musimy jak najlepiej się przygotować, by zobaczyć, czy stać nas na awans do półfinału.

– Rewanż na wyjeździe? Gra na Bernabéu zawsze wiele dla nas znaczy. W tym przypadku zagramy u siebie pierwszy mecz. Jestem przekonany, że na trybunach panować będzie bajeczna atmosfera, a publika pomoże nam w walce o zwycięstwo.

– Półfinał z City lub Bayernem? Nie myślimy o tym, na razie trzeba skupić się na potyczkach z Chelsea. Przyjdzie nam stoczyć bój z niebywale silnym przeciwnikiem, który ma w swoich szeregach graczy wyśmienitej jakości na każdej pozycji. Musimy zatem w pierwszej kolejności skoncentrować się na tych dwóch, jak już wspomniałem, niezwykle trudnych starciach.

– Chelsea żądna rewanżu? Każdy w tych rozgrywkach ma olbrzymie nadzieje na sukces, to logiczne. Mówimy o zespole dysponującym wieloma środkami. Przed rokiem rozegraliśmy z nimi szalenie trudny dwumecz, także w ćwierćfinale. Pamiętajmy też, że Chelsea wyeliminowała nas parę sezonów wcześniej. Spodziewamy się bardzo wyrównanych spotkań. Przeciwnik z całą pewnością będzie chciał dobrze wykonać swoją pracę, a my swoją. Obyśmy mieli to szczęście, które jest potrzebne w tego typu konfrontacjach, byli natchnieni i dotarli do meczu w zdrowiu i formie. Jeśli do spotkania uda nam się zachować dobrą dynamikę, jesteśmy w stanie pokonać każdego. Wierzymy w naszych piłkarzy.

– Powołania dla Carvajala, Ceballosa i Nacho? To trzech świetnych graczy, którzy zaliczają wspaniały sezon. Jesteśmy szczęśliwi z ich powodu.

– Klasyk? Jesteśmy tu, by mówić o losowaniu. Do starcia z Barceloną jeszcze dwa dni. Zostało trochę czasu na rozmowy dotyczące tego, o jaką stawkę gramy w niedzielę.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!