REKLAMA
REKLAMA

Camavinga: Ten miesiąc jest dla nas skomplikowany

Eduardo Camavinga po meczu La Ligi z Elche udzielił wywiadu dla RealMadridTV. Przedstawiamy wypowiedzi pomocnika Realu Madryt.
REKLAMA
REKLAMA
Camavinga: Ten miesiąc jest dla nas skomplikowany
Fot. Getty Images

– Analiza spotkania? Zagraliśmy dobrze, nie pozwoliliśmy im tworzyć sytuacji. Strzeliliśmy dużo goli, to doda nam pewności siebie. 

– Poprawa w ataku? Gdy gramy, chcemy zdobywać bramki. Dzisiaj strzeliliśmy dużo goli i jesteśmy zadowoleni. 

REKLAMA
REKLAMA

– Trzeci mecz u siebie na zero z tyłu? Jesteśmy szczęśliwi, bo zdobyliśmy trzy punkty. Wygraliśmy dla naszych kibiców i chcemy dalej podążać w tym kierunku. 

– Aktualna forma drużyny? Czujemy się dobrze, co pokazaliśmy w tym meczu. Chcę podziękować fanom za wsparcie. Ten miesiąc jest dla nas skomplikowany. Gramy wiele spotkań, ale chcemy ciągle iść do przodu i wygrywać za każdym razem. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA