Advertisement Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Start mundialu, kontuzja Karima Benzemy i rok od debiutu Xaviego na ławce Barcelony to główne tematy na niedzielnych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

„Nie rób planów na 18 grudnia [na wszelki wypadek]” – MARCA ogłasza rozpoczęcie nietypowego mundialu w Katarze z 32 drużynami w poszukiwaniu marzenia. Hiszpania z dużą świadomością przygotowuje się do meczu z Kostaryką, by nie powtórzyć „klątwy” debiutu.

Na dole: Benzema straci mundial! – kontuzja w mięśniu prostym, która wymaga trzech tygodni rehabilitacji.

Felieton prezesa Luisa Rubialesa w serii 35 dni - 35 podpisów: Duma kraju. Tekst selekcjonera Kostaryki: „By odebrać piłkę Hiszpanii, będziemy bardzo agresywni”. „Parada na Robbenie była szczęściem”, mówi Iker Casillas.

AS
Article photo

„Mundial bez Benzemy” – AS wskazuje, że Katar 2022 rozpoczyna się z szokiem z powodu wypadnięcie Złotej Piłki przez kontuzję. „Nigdy się nie poddaję, ale teraz muszę myśleć o drużynie”, mówi Francuz, który będzie musiał pauzować przez trzy tygodnie. Gospodarze i Ekwador otwierają turniej, który jest tak pasjonujący, jak kontrowersyjny.

Poza tym na dole: niepokój w sprawie Messiego, który wciąż trenuje oddzielnie; lekarze Valencii uważają, że Gayà mógłby zagrać z Kostaryką; kibice Belgii krytykują nadwagę Edena Hazarda.

Do tego reklama współpracy Asa z Unicefem z okazji Światowego Dnia Dziecka.

Mundo Deportivo
Article photo

„Po niego!” – Mundo Deportivo opisuje, że rozpoczyna się najbardziej nietypowy mundial, prawdopodobnie ostatni dla Messiego i Cristiano, z młodą Hiszpanią, która nie wyklucza wejścia do walki o tytuł, którego broni Francja. O 17:00 Katar kontra Ekwador: gospodarz otwiera spektakl.

Na dole: Benzema znowu z kontuzją i straci mundial; „Luis Enrique ma osobowość i piłkarze idą za nami”, mówi w wywiadzie Camacho; Barcelona rozmawia z Ter Stegenem i De Jongiem w sprawie powiększenia możliwości w Finansowym Fair Play; Verstappen wygrał ostatnie kwalifikacje w sezonie F1 i zawarł pokój z Checo Pérezem.

Sport
Article photo

„Xavi rok I” – Sport analizuje, że trenerowi udało się wykuć konkurencyjną Barcelonę w la Lidze, ale jego projekt jest zobowiązany do poprawienia się w Europie. Celem Xaviego jest wygranie ważnych tytułów w 2023 roku, by umocnić swoją pozycję na ławce. Tajna informacja: trener odłączy się w Katarze.

Na górze: rozpoczyna się mundial! – wielkie piłkarskie spotkanie rozpoczyna się z Hiszpanią mającą nadzieję na zrobienie czegoś wielkiego; „Możemy pokonać każdego”, mówi Eric García; Benzema doznaje kontuzji i żegna się z mundialem!

Na dole: koszykarskie derby na wysokościach w Badalonie. Do tego felietony o: Xavim jako najlepszym architekcie na przebudowę; tym, że Barcelona wygrywa tytuł w Katarze. W serii gwiazd mundialu: Cafu.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!