REKLAMA
REKLAMA

Benzema ma być gotowy na Osasunę

Po kontuzji Francuza praktycznie nie ma już śladu i przyszły zdobywca Złotej Piłki może zagrać w najbliższym ligowym spotkaniu.
REKLAMA
REKLAMA
Benzema ma być gotowy na Osasunę
Fot. Getty Images

Karim Benzema jest już gotowy do gry, co jest świetną wiadomością dla kibiców Realu Madryt i Carlo Ancelottiego. Francuz co prawda nie trenował jeszcze w ostatnich dniach z zespołem, ale podczas jutrzejszych zajęć ma już być do dyspozycji sztabu szkoleniowego. Edu Aguirre z El Chiringuito informuje, że rehabilitacja piłkarza dobiegła końca i 34-latek praktycznie jest już zdrowy, a co za tym idzie, niemal na pewno będzie mógł wystąpić w spotkaniu z Osasuną, z którą Królewscy zmierzą się 2 października na Santiago Bernabéu.

REKLAMA
REKLAMA

Francuz 6 września opuścił boisko w pierwszej połowie meczu z Celtikiem. Przeprowadzone później badania wykazały dwa urazy mięśniowe i zapalenie kaletki maziowej w prawym kolanie. Od samego początku informowano, że Benzemę czeka przerwa w grze i prawdopodobnie zobaczymy go na boisku po niecałym miesiącu. Wszystko wskazuje na to, że te prognozy okażą się prawidłowe.

Z powodu kontuzji Karim przegapił na szczęście tylko trzy spotkania i wyjazd na zgrupowanie reprezentacji. Królewscy bez swojego najlepszego zawodnika wygrali jednak mecze z Lipskiem, Mallorcą i Atlético. Nieco gorzej poradziła sobie jego drużyna narodowa, która pokonała Austriaków 2:0, ale wczoraj przegrała 0:2 z Duńczykami.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

REKLAMA