Roberto Martínez ogłosił nazwiska 30 zawodników, którzy już dzisiaj udali się na najbliższe zgrupowanie reprezentacji i rozegrają dwa spotkania w ramach Ligi Narodów. 22 września Belgowie zmierzą się u siebie z Walijczykami, a trzy dni później zagrają na wyjeździe z Holendrami, którzy aktualnie przewodzą grupie D i wyprzedzają ich o trzy punkty.
W kadrze znaleźli się oczywiście Thibaut Courtois i Eden Hazard. Selekcjoner niezmiennie pokłada wiarę w zawodniku Realu Madryt, który nie łapie się do wyjściowej jedenastki Królewskich. Były gracz Chelsea rozegrał w tym sezonie tylko 158 minut, a dwa ostatnie mecze z Lipskiem i Atlético oglądał z wysokości ławki rezerwowych.
Kadra Belgii na mecze z Walią i Holandią
Bramkarze: Casteels (Wolfsburg), Courtois (Real Madryt), Mignolet (Brugge) i Sels (Strasbourg)
Obrońcy: Alderweireld (Antwerpia), Boyata (Brugge), Debast (Anderlecht), Denayer (Lyon), Faes (Leicester), Mechele (Brugge), Meunier (Dortmund), Theate (Stade Rennais) i Vertonghen (Anderlecht)
Pomocnicy: Castagne (Leicester), Carrasco (Atlético), Saelemaekers (Milan), Thorgan Hazard (Dortmund), De Bruyne (City), Dendoncker (Wolverhampton), Onana (Lille), Tielemans (Leicester), Vanaken (Brugge) i Witsel (Atlético)
Napastnicy: Batshuayi (Fenerbahçe), De Ketelaere (Milan), Eden Hazard (Real Madryt), Lukebakio (Hertha), Mertens (Galatasaray), Openda (Lens) i Trossard (Brighton)
Komentarze (9)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się