Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Realne Typy #1

Rozpoczynamy naszą już tradycyjną zabawę z Fortuną. Redaktorzy Klatus, ElJarek, Leszczu, Piwwwko, Mateo i KRot rywalizują między sobą i co kilka dni obstawiają mecze, pokazując swoje kupony, a wy możecie zgarniać doładowania od Fortuny.

Foto: Realne Typy #1
Fot. FORTUNA

To pierwsza odsłona naszej zabawy z Fortuną w tym sezonie. Poprzednie zmagania wygrał redaktor Leszczu. W wewnętrznej walce znowu mierzy się sześciu redaktorów naszego portalu, a dla was jak zawsze mamy do wręczenia pięć doładowań po 20 zł do waszego konta w Fortunie. Wystarczy, że w komentarzu podacie minimalnie 2 najciekawsze zdarzenia z Fortuny, jakie waszym zdaniem warto wytypować do końca niedzieli czasu polskiego (maksymalnie kupon na jeden dzień, chodzi o zakończenie zdarzenia). Wygrają ci, których typy okażą się najbardziej interesujące lub najbardziej ryzykowne, a przede wszystkim trafione. Subiektywnego wyboru dokona redakcja.

Uwaga: należy opublikować swoje typy poprzez link do e-kuponu Fortuny. Wystarczy zarejestrować się i tylko wytypować zdarzenia, a pod uzyskanym kuponem kliknąć „e-kupon”, po czym uzyskać link prowadzący do e-kuponu i wkleić go w komentarzu. Zabawa skierowana jest do pełnoletnich użytkowników portalu i graczy FORTUNA.

A co w najbliższe dni warto obstawiać według nas? Zobaczcie sami.

Klatus [zobacz kupon]
Guess who's back, guess who's back!
Typ na mecz Realu: wygrana Realu Madryt (1,45)
Całkowity kurs: 3,51
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 30,89 zł

ElJarek [zobacz kupon]
Zaczynamy na spokojnie
Typ na mecz Realu: gol Benzemy i czyste konto Realu Madryt (3,80)
Całkowity kurs: 3,80
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 33,44 zł

Leszczu [zobacz kupon]
Zaczniemy sezon spokojnie, od Roberta i Realu.
Typ na mecz Realu: Real Madryt wygra (1,44)
Całkowity kurs: 2,10
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 18,48 zł

Piwwwko [zobacz kupon]
Wierzę, że United nie umoczą dwóch meczów z rzędu na starcie, choć rozum podpowiada, że mogę się na tym przejechać. W równolegle rozgrywanym spotkaniu stawiam na wygraną mistrzów Włoch. Niedzielę zamykam zwycięstwem Królewskich, których po pierwszy komplet punktów w La Lidze poprowadzi Karim Benzema.
Typ na mecz Realu: Real Madryt wygra i Benzema strzeli gola (1,92)
Całkowity kurs: 5,67
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 49,90 zł

Mateo [zobacz kupon]
Kupon na zespoły gości. Liczę na dobry ligowy start Realu Madryt, przełamanie United i pewną wygraną Porto.
Typ na mecz Realu: wygrana Realu Madryt (1,44)
Całkowity kurs: 3,72
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 32,74 zł

KRot [zobacz kupon]
Na start sezonu bez większych szaleństw, bo najważniejsze to zapunktować. Solidny kupon, oby z solidną wygraną. To jest ten rok.
Typ na mecz Realu: wygrana Realu Madryt i ponad 1,5 gola w meczu (1,67)
Całkowity kurs: 5,14
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 45,23 zł

Pamiętajcie też o bonusie, który Fortuna przygotowała specjalnie dla was  zakład bez ryzyka do 600 zł i 20 zł za rejestrację!

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!