Po powrocie ze Stanów Zjednoczonych drużyna od środy trenuje w Valdebebas. Wciąż z grupą nie ma Reiniera Jesusa, który szuka sobie klubu, ale Królewscy nie podają żadnych nowości w jego sprawie. Poza tym nie przekazano informacji o jakiejkolwiek nieobecności na tych zajęciach, chociaż na pierwszych materiałach z sesji nie widać Marco Asensio.
Klub przekazał, że ten trening rozpoczął się rozgrzewką na murawie. Następnie pracowano nad rozgrywaniem akcji i pressingiem, po czym wykonano zadania taktyczne. Tę sesję zakończył minimecz na zmniejszonym boisku oraz serie strzałów na bramkę.
Zdjęcia z tych zajęć można znaleźć na oficjalnej stronie klubu. Nie podano informacji o kolejnym treningu.
Mecz z Eintrachtem Frankfurt o Superpuchar Europy odbędzie się w środę 10 sierpnia o 21:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzą w Polsce kanały Polsat oraz Polsat Sport Premium 1.
AKTUALIZACJA: Marco Asensio trenował z ekipą. Hiszpan pojawił się na filmiku z zajęć.
Komentarze (0)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się