Advertisement
Menu
/ realmadrid.com

De Luis, Alcázar i Álvaro Martín włączeni do kadry Castilli

Real Madryt podejmuje kolejne decyzje dotyczące kadry Castilli. Wiadomo już, że znajdą się w niej Mario de Luis, Lucas Alcázar i Álvaro Martín.

Foto: De Luis, Alcázar i Álvaro Martín włączeni do kadry Castilli
Lucas Alcázar (po prawej) z Peterem po zwycięstwie w Lidze Młodzieżowej. (fot. Getty Images)

Kadra Castilli krok po kroku nabiera ostatecznego kształtu. Ostatnio pojawiało się wiele informacji o zawodnikach, którzy opuszczali rezerwy. Jednak klub pracuje też nad uzupełnianiem braków. Z innych drużyn do zespołu dołączyli Noel López oraz Álvaro Leiva. Teraz Królewscy poinformowali o wewnętrznych roszadach. W ten sposób do Castilli dołączyli Mario de Luis, Lucas Alcázar i Álvaro Martín.

Mario de Luis jest bramkarzem i w tym momencie do rezerw przypisanych jest czterech golkiperów: Toni Fuidias, Luis López, Lucas Cañizares i Mario de Luis. Wszystko jednak wskazuje na to, że Fuidias będzie pełnił funkcję trzeciego bramkarza w pierwszym zespole. De Luis urodził się 6 maja 2002 roku w Madrycie. Dołączył do szkółki jako 8-latek, ale w latach 2016-2020 trenował w canterze Rayo Vallecano. Później wrócił do Realu Madryt i po sezonie spędzonym w Juvenilu A odszedł na wypożyczenie do Realu Avilés. Tam rozegrał tylko 5 meczów i w styczniu trafił na kolejne wypożyczenie, lecz tym razem do Xerezu.

W Andaluzji było znacznie lepiej, bo Mario zaczął regularnie grać. Pierwsze trzy mecze przesiedział na ławce rezerwowych, ale później wygrał rywalizacje o miejsce w kadrze. Grał na tyle dobrze, że Real Madryt postanowił go zatrzymać i włączyć do kadry Castilli. Trudno się jednak spodziewać, żeby był podstawowym zawodnikiem, a przynajmniej na początku.

Lucas Alcáraz jest lewym obrońcą. Urodził się w Leganés 11 lipca 2002 roku. Piłkarską karierę rozpoczął w niewielkich klubach Céltiga Rayo i Movilla. W 2014 roku dołączył do Getafe. Po czterech latach przeniósł się do Realu Madryt. Dotarł do Juvenilu A, a następnie odszedł na wypożyczenie do czwartoligowej Peñi Deportiva. Był tam ważnym zawodnikiem pierwszego zespołu. Wystąpił w 28 meczach, notując 2 gole i aż 8 asyst.

Álvaro Martín to środkowy pomocnik, który urodził się 15 stycznia 2001 roku. Zaczynał w szkółce Noblejas, a następnie Getafe. Real Madryt wypatrzył go w 2012 roku, ale później była roczna przerwa na pobyt w Rayo Vallecano (2016/17). Później wrócił na trzy lata do Valdebebas. W 2020 roku odszedł na wypożyczenie do chorwackiego Šibenika. Był tam rezerwowym, jednak regularnie pojawiał się na murawie. Uzbierał łącznie 25 występów z jedną asystą na koncie. W kolejnym sezonie trafił na wypożyczenie do DUX Internacional. To był strzał w dziesiątkę. Zagrał w 36 spotkaniach, w których strzelił aż 10 goli i dorzucił do tego 4 asysty. W ten sposób wywalczył sobie powrót do Castilli.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!