Piłkarz AC Milan, Ricardo Izecson dos Santos Leite - czyli po prostu Kaká - wybiegł na boisko w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Crveną Zvezdą Belgrad. Oznacza to, iż 24-letni Brazylijczyk na 100% nie zostanie piłkarzem Realu Madryt.
- To oczywiste, że tifosi będą mnie nadal oglądać w barwach Milanu - powiedział Kaka po meczu wygranym przez rossonerich 1-0 (gol Inzaghiego oczywiście po asyście Brazylijczyka). - Zostaję tu, tak jak zawsze mowiłem.
Jest to kolejny piłkarz, obok Cesca Fabregasa, który na pewno nie przywdzieje białej koszulki Królewskich, mimo obietnic wyborczych Ramona Calderona.
Kaká pozostanie piłkarzem Milanu
24-letni Brazylijczyk na 100% nie zostanie piłkarzem Realu
REKLAMA
Czytaj kolejne newsy bez przeklikiwania
Jako Socio korzystasz z widoku Aktualności+, w którym kolejne artykuły wyświetlają się w całości, jeden pod drugim. Wystarczy przewijać.
- Aktualności+
- Bez reklam
- Priorytetowy support
Zobacz Aktualności+
od 12,50 zł /mies.przy płatności rocznej
Komentarze (155)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.