Advertisement
Menu
Wyniki na żywo
/ marca.com

MARCA: PSG nie poddaje się i twierdzi, że może zatrzymać Mbappé!

Kolejny zwrot akcji w sprawie Mbappé? Dziennik MARCA podaje, że w kwestii przyszłości francuskiego napastnika nie zapadła ostateczna decyzja, a sam piłkarz wysłuchuje jeszcze argumentów PSG.

Foto: MARCA: PSG nie poddaje się i twierdzi, że może zatrzymać Mbappé!
Fot. Getty Images

Mario Cortegana i Pablo Polo z dziennika MARCA szybko piszą kolejny rozdział w sadze transferowej, której głównym bohaterem jest Kylian Mbappé. Dziś, po ekspresowej podróży do Kataru, Francuz spotkał się ze swoim zaufanym agentem i decyzja jest taka, że… nie ma żadnej definitywnej decyzji. Mbappé postanowił wysłuchać jeszcze raz PSG. 

MARCA jeszcze wczoraj twierdziła, że zawodnik doszedł do porozumienia z Królewskimi w sprawie swojego kontraktu. Jednak cały czas wysłuchiwał strony PSG, mimo że Francuzi wydawali się być poza wyścigiem. Cortegana i Polo informują, że Kylian zgadza się na warunki finansowe oferowane przez Les Parisiens, jednak wątpi w projekt sportowy, dlatego dziś wieczorem odbyły się kolejne rozmowy. 

Według Marki PSG dość nieoczekiwanie wzmocniło swoją pozycję, obiecując piłkarzowi wszystko, czego sobie zażyczy. Mbappé poprosił o radykalną zmianę, od dołu do góry, w projekcie sportowym: nie podoba mu się Leonardo, boi się, że klub nie trafi z następcą Pochettino i uważa za kluczowe odpowiednie ruchy transferowe, zarówno w kwestii odejść z klubu, jak i transferów do klubu. 

Real pewny siebie, a otoczenie prosi o cierpliwość
Choć wydaje się to utopią, to PSG zaapelowało do miłości Mbappé do swojej drużyny, by móc pracować nad tymi wskazanymi aspektami sportowymi. Paryżanie chcieliby, aby Kylian dał sobie jeszcze kilka dni do namysłu oraz planują kolejne spotkania, oczywiście mając na uwadze, że w sobotę na Parc des Princes zespół rozegra ostatni mecz w tym sezonie. 

Real Madryt zachowuje pełen spokój. Królewscy od lata ubiegłego roku robią wszystko dla Mbappé – odrzucili opcję sprowadzenia Haalanda i ustąpili w kwestiach, w jakich nigdy wcześniej nie ustępowali, jak prawa do wizerunku. Los Blancos podkreślają, że Kylian musi przyjść na Santiago Bernabéu, by wkroczyć w inny wymiar i wygrać Złotą Piłkę.

Osoby z otoczenia Mbappé proszą o szacunek i cierpliwość. Już w 2017 roku napastnik w ostatniej chwili postawił na PSG zamiast Realu Madryt i w tym roku ponownie przeżywa maksymalną presję i ciśnienie. Zamiar otoczenia PSG jest taki, by Kylian nie określił się w najbliższą sobotę, jednak wszystko będzie zależało od odczuć samego zawodnika.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!