REKLAMA
REKLAMA

Kwadrans ostatniego treningu przed Levante [VIDEO]

Zawodnicy Realu Madryt rozpoczęli właśnie ostatnie zajęcia przed jutrzejszym ligowym meczem z Levante.
REKLAMA
REKLAMA
Kwadrans ostatniego treningu przed Levante [VIDEO]
Fot. Getty Images

Po godzinie 11:00 w Valdebebas rozpoczęły się ostatnie zajęcia przed starciem z Levante. Wczoraj do pracy z grupą wrócił Eden Hazard, który sześć tygodni temu przeszedł operację usunięcia płytki z kostki, ale nie wydaje się, że będzie gotowy na to spotkanie.

Z kontuzjami mięśniowymi zmagają się Marcelo Alaba i Ceballos, a kłopoty z plecami ma Bale. Wczoraj z grupą nie pracowali mający problemy żołądkowe Courtois oraz z nieznanych powodów Asensio i Carvajal.

Przedstawiamy transmisję na żywo z pierwszego kwadransa tych zajęć, jaką przeprowadziła klubowa telewizja:

REKLAMA
REKLAMA

Czwartkowe spotkanie rozpocznie się o 21:30 i będzie można obejrzeć na kanale Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.

AKTUALIZACJA 11:25 Courtois i Marcelo pracują z grupą. Na murawie nie widać Carvajala, Alaby, Ceballosa, Isco, Asensio i Bale'a.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

REKLAMA