REKLAMA
REKLAMA

Hierro: Szpaler to oznaka szacunku

Fernando Hierro pojawił się na „Encuentro de leyendas” („Spotkaniu legend”) organizowanym przez La Ligę na Wanda Metropolitano. Były piłkarz i kapitan Realu Madryt komentował aktualną sytuację klubu.
REKLAMA
REKLAMA
Hierro: Szpaler to oznaka szacunku
Fot. Getty Images

– Mistrzostwo dla Realu? Real Madryt jest sprawiedliwym zwycięzcą ligi, ponieważ posiadanie takiej przewagi na pięć kolejek przed końcem oznacza, że zrobiłeś to dobrze. 

– Szpaler na Wanda Metropolitano? Nie będę wchodził z butami do czyjegoś domu, ale myślenie o szpalerze jest zbędne. Nie za bardzo rozumiem tę polemikę. W przypadku ponad 90% drużyn, które wygrywają, kiedy grają następny mecz, to robi im się szpaler i to jest oznaka szacunku. 

REKLAMA
REKLAMA

– Benzema i Złota Piłka? To niezwykły zawodnik, który ma największą odpowiedzialność w ofensywie zespołu. Wszyscy to wiemy, ale o nagrodach decydują ci, którzy je wręczają. Ja dałbym Złotą Piłkę Benzemie.

Remontada z City? Trzeba zapomnieć o PSG, o City, o tych remontadach i skupić się na remontadzie w środę. Reszta jest przeszłością. Obecna rzeczywistość polega na wygraniu ligi i przystąpieniu do środowego meczu w jak najlepszych warunkach. Wiemy, co znaczą najdrobniejsze detale. Gramy u siebie, przed naszymi kibicami i dlatego zawsze będę optymistą, choć wiem, że będzie ogromnie trudno.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

REKLAMA