REKLAMA
REKLAMA

César: Real nie możne pozwolić sobie na rozluźnienie

César Sánchez, były bramkarz między innymi Realu Madryt, był gościem Radio MARCA, gdzie mówił o dzisiejszym meczu Realu Madryt z Chelsea. Przedstawiamy słowa Hiszpana.
REKLAMA
REKLAMA
César: Real nie możne pozwolić sobie na rozluźnienie
Fot. własne

– Rewanż z Chelsea? Nigdy nie można pozwolić sobie na rozluźnienie. Real Madryt musi wyjść na boisko, by przejąć inicjatywę, mimo że ma bardzo korzystny wynik. Po meczu Chelsea z minionego weekendu widzieliśmy, że to drużyna z ogromnym potencjałem i piłkarzami o olbrzymiej jakości. To drużyna z wieloma alternatywami. To nie jest ani odpowiedni rywal, ani odpowiedni dzień, by pozwolić sobie na rozluźnienie. 

REKLAMA
REKLAMA

– Courtois? To bez wątpienia najlepszy bramkarz na świecie, jest wszędzie. Obok niego wszystkim kieruje Benzema. Francuz to w tym momencie piłkarz w najlepszej formie na świecie.

– Bale? Jeśli chodzi o Bale, to analizując jego sytuację, musimy zachować spokój. Kibice zawsze mają swoje zdanie, jednak na koniec Real Madryt potrzebuje najlepszej wersji wszystkich swoich zawodników. W osiąganiu tego Ancelotti jest mistrzem.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

REKLAMA