– Nie zagraliśmy na naszym najwyższym poziomie. Zaczęliśmy dobrze pierwsze 10–15 minut, kibice wspierali nas dobrą energią, byli z nami przez całe spotkanie, ale oni byli w stanie skutecznie zwolnić tempo meczu.
– Straciliśmy siedem goli w dwóch ostatnich spotkaniach, co nie jest dla nas normalne. Nie chodzi tylko o ten mecz, zagraliśmy tak samo, jak w weekend. Musimy to naprawić i musimy to zrobić szybko.
– Rewanż w Madrycie? To dwie bramki różnicy, nadal będzie bardzo trudno, ale gorzej niż dziś być nie może. Musimy tam pojechać i świetnie się zaprezentować.
– Musimy postarać się odrobić straty, ale będzie bardzo trudno. Nie zagraliśmy najlepiej i zdajemy sobie z tego sprawę, ale nie mamy nic do stracenia, więc musimy pojechać, rozegrać wielki mecz i być może to odwrócimy.
Komentarze (12)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się