Wtorek może być dniem, w którym Ruud Van Nistelrooy zostanie ostatecznie, oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz Realu Madryt. Jak od czwartku informowała Marca, porozumienie między madryckim klubem a Holendrem jest całkowite, teraz pozostaje jedynie dogranie formalności, by zawodnik mógł zakotwiczyć w stolicy Hiszpanii.
Owo wydarzenie planuje się na wtorek, gdyż David Gill, dyrektor wykonawczy Manchesteru United, wraca z dwutygodniowych wakacji i poprosił obie strony o właśnie ten termin.
Wobec tego Holender będzie miał bardzo napięty grafik w ciągu następnych kilku dni. Okazuje się, że Ferguson oczekuje go jeszcze na poniedziałkowym treningu (na który zawodnik nie ma zamiaru jechać), a zaraz po podpisaniu kontraktu napastnik chciałby pojechać z nową drużyną do Irding. W poniedziałek ma już mieć zapewnioną całkowitą wolność, która będzie kosztować 16 milionów euro.
Van Nistelrooy we wtorek?
Już we wtorek Van Nistelrooy może zostać madridistą
REKLAMA
Komentarze (77)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się