Menu

Wytypuj wynik i wygraj Football Managera 2022!

Foto: Wytypuj wynik i wygraj Football Managera 2022!
Fot. Football Manager

W piłce nożnej nie chodzi wyłącznie o wygrywanie i bycie najlepszym. Zwycięstwo smakuje znacznie lepiej, gdy się na nie ciężko zapracuje. W grze Football Manager 2022 fani mogą podjąć się wyzwania w poprowadzeniu swojego ulubionego klubu piłkarskiego i osiągnąć z nim wiele sukcesów.

KONKURS!

Do wygrania jest gra Football Manager 2022!

Nagroda trafi w ręce dwóch pierwszych osób, które jako pierwsze podadzą w komentarzu poniżej dokładny wynik dzisiejszego meczu Sheriffa z Realem Madryt, a także wytypują pierwszego zdobywcę bramki dla Królewskich i napiszą, w której minucie ona padnie. Przykładowy format odpowiedzi: 0:5 Rodrygo 11'.

Jeśli nikt nie wytypuje poprawnie wszystkich trzech zdarzeń, to gry trafią do osób, które były najbliżej (najważniejsze będzie trafienie wyniku, potem strzelca i minuty). Swój typ można podać w komentarzu do godziny 21:00 w dniu meczu.

Czas, start!

***

W Football Manager 2022 to ty jesteś architektem przyszłości swojego klubu, a jego sukces zależy od ciebie. Daj z siebie wszystko w najważniejszych momentach i zrealizuj marzenia kibiców, aby wkroczyć do galerii sław trenerskich.

  • Poprowadź swój ulubiony klub na sam szczyt piłkarskiego świata, spełnij oczekiwania zarządu i kibiców.
  • Przeszukuj rynek transferowy i znajduj talenty przyszłości albo rozejrzyj się wokół i pomóż gwiazdom akademii zrealizować swój pełny potencjał.
  • Zyskaj szacunek, opracuj swoją taktykę i rozwiń własny styl piłkarski, który przyniesie ci punkty oraz najważniejsze trofea.

Football Manager 2022 wprowadzi mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym menedżerowie będą mogli odnaleźć swój własny styl gry i doprowadzić prowadzoną drużynę do zwycięstwa.

Centrum Statystyk
Centrum Statystyk jest to nowa zakładka wprowadzona do FM22, w której znajdą się wszystkie dane, statystyki i wyniki prowadzonego zespołu. W tym miejscu menadżerowie będą mogli zagłębić się w parametry wydajności swojej drużyny, aby przeanalizować, które obszary gry wymagają poprawy, a które sprawdzają się podczas meczu. W Centrum Statystyk dostępne będą również analizy dotyczące poszczególnych zawodników, pozwalające rozpoznać mocne i słabe strony piłkarzy.

Nowe wizualizacje danych, takie jak wykresy, mapy stref i podań sprawiają, że menadżerowie łatwiej niż kiedykolwiek widzą, jak podejmowane przez nich decyzje, wpływają na przebieg meczu, jednocześnie analizując wkład poszczególnych członków drużyny na wynik spotkania. Menadżerowie, którzy chcą w pełni zanurzyć się w świecie statystyk, mogą poprosić swój zespół analityczny o dostarczenie szczegółowych raportów na zamówienie, takich jak procent wygranych pojedynków główkowych przez obrońców, w porównaniu do zawodników grających na tej samej pozycji w innych drużynach ligi.

Prawdziwe kluby używają tych samych narzędzi i metod, aby poprawić swoje wyniki na boisku. Teraz mogą wykorzystać je również gracze w Football Manager.

Silnik Meczowy
Nowy silnik meczowy w Football Manager 2022 to początek nowej ery, w nieustającym dążeniu do stworzenia doskonałej symulacji gry w piłkę. Wykorzystany silnik animacji zapewnia najwyższy w serii poziom autentyczności wydarzeń dziejących się na boisku. Ruchy piłkarzy wyglądają teraz o wiele bardziej realistycznie i naturalnie, a drybling i dotknięcia piłki zostały przerobione tak, aby zapewnić zawodnikom o wiele większy zakres ruchów, w tym możliwość obracania się wokół piłki i wykonywania zwodu Cruyffa.

Dzięki znaczącemu usprawnieniu sztucznej inteligencji możliwy jest bardziej realistyczny przebieg gry w trakcie meczu. Odświeżony system pressingu sprawia, że zawodnicy znają teraz swoje możliwości sprinterskie i wiedzą kiedy naciskać na przeciwnika. Dodatkowo kondycja zawodników będzie miała większy wpływ na dokładność podań i strzałów.

Nowością w FM22 jest rola wahadłowych, którzy pozwalają na większą elastyczność w grze z trójką środkowych obrońców. Mogą oni być ustawieni w obronie, pomocy lub ataku, wspierając swoją drużynę na całej długości boiska.

Ostatnie godziny okienka transferowego
Odświeżona wersja Transfer Deadline Day w Football Managerze 2022 dokładniej odda dramaturgię i emocje związane z najbardziej chaotycznym dniem w piłkarskim kalendarzu, jakim jest zamknięcie okienka transferowego. Menadżerowie będą teraz lepiej poinformowani o najnowszych transakcjach, plotkach i ofertach agentów w nowym centrum Deadline Day.

Z nowymi funkcjami wirtualni menadżerowie łatwiej opanują pełen aktywności rynek piłkarski. Dedykowane ekrany w grze pozwolą im monitorować oferty, zawodników, kontrakty i listy transferowe.

Zmieniony interfejs dostarczy wielu emocji podczas ostatnich godzin okienka transferowego, odmierzając godziny do jego zamknięcia specjalnym zegarem oraz prezentując najnowsze wiadomości transferowe.

Spotkania z pracownikami
Rozmowy ze sztabem szkoleniowym (Staff Meeting) są cotygodniowym punktem w kalendarzu każdego menadżera. Spotkania te usprawnią interakcje z kluczowymi członkami zespołu, co pozwoli lepiej zorganizować przygotowania przedmeczowe oraz obrać długoterminowe cele rozwoju drużyny i poszczególnych zawodników.

Menadżerowie będą mogli korzystać z rad swojego sztabu szkoleniowego w trakcie meczów, a także z wielu nowych funkcji pozwalających zwiększyć ich zaangażowanie podczas pracy z drużyną.

Grą Football Manager 2022 można kupić tutaj.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!