Zawodnicy Realu Madryt zakończyli przygotowania do jutrzejszego meczu w La Lidze z Osasuną. Mecz na Santiago Bernabéu rozpocznie się o 21:30, a w Polsce będzie można obejrzeć go na kanale Eleven Sports 1 na platformie Player.pl.
Na pełnych obrotach pracowali dziś Thibaut Courtois, Vinícius i Karim Benzema, którzy mieli problemy fizyczne po niedzielnym Klasyku. Z zespołem trenowali też Isco czy Luka Jović, choć ostatecznie Hiszpan znalazł się poza kadrą na jutrzejszy mecz. Indywidualnie w budynkach klubowych ćwiczyli za to Dani Ceballos, Fede Valverde i Gareth Bale.
Lista nieobecnych i niegotowych zawodników:
- Fede Valverde pozostał w klubowych budynkach. Urugwajczyk nabawił się kontuzji kolana i będzie pauzował przez kilka dni.
- Gareth Bale jest kontuzjowany. Walijczyk ćwiczył indywidualnie na boisku i siłowni.
- Dani Ceballos jest kontuzjowany. Hiszpan ćwiczył indywidualnie na boisku z piłką i na siłowni.
Pozostali zawodnicy rozpoczęli sesję od rozgrzewki i gry w dziadka. Później zajęli się ćwiczeniami siłowymi i realizowali zagadnienia taktyczne. Zakończyli trening rozegraniem minimeczów na boisku o zmniejszonych wymiarach.
Zdjęcia z dzisiejszego treningu można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu.
Komentarze (3)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się