Właśnie przez taki okres Los Blancos nie wrócą na Bernabéu. Po niedzielnym, wyjazdowym spotkaniu z Espanyolem Królewscy przed przerwą na kadry powinni zagrać jeszcze u siebie z Athletikiem Bilbao w ramach 9. serii gier Primera División (9–10 października), jednak starcie z Baskami zostało przełożone na inny termin. Po powrocie ze zgrupowań reprezentacji Los Blancos czekają dwa starcia na wyjeździe: w Lidze Mistrzów z Szachtarem (19 października o 21:00) i w La Lidze z Barceloną (24 października o 16:15).
Podopieczni Carlo Ancelottiego wrócą na Bernabéu dopiero na weekend 27–28 października na mecz z Osasuną. To daje budowlańcom niemal miesiąc czasu, by prace modernizacyjne weszły na najwyższe obroty, takie, jak przed powrotem Realu Madryt na spotkanie z Celtą 12 września.
Pracownicy mają wolną rękę w działaniu i nie muszą martwić się zamykaniem poszczególnych stref na czas organizacji meczów. Po wtorkowym starciu z Sheriffem zdjęto plandeki maskujące, a na Bernabéu wjechał ciężki sprzęt. Stadion ponownie zaczyna przypominać jeden wielki plac budowy.
Komentarze (5)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się