– Niektórzy eksperci mówią: „Jest na rynku transferowym, będą musieli sprzedać latem Hålanda”. To bullshit. Decyzję o sprzedaży kogoś w naszym klubie podejmuje tylko zarząd. Nie wiadomo jeszcze, czy rzeczywiście odejdzie latem przyszłego roku. Zobaczymy.
– Håland jeszcze nie podjął decyzji i wszystko zależy od niego. Tak czy inaczej, w pewnym momencie zagra dla jednego z najlepszych klubów na świecie, choć już teraz gra dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Ale wiem, oczywiście, że Real Madryt go kusi.
– Piłka jest po stronie Erlinga. Mam dobre relacje z Mino Raiolą. Błędem jest sądzić, że Mino myśli tylko o pieniądzach. On również myśli o tym, co jest najlepsze dla zawodnika. Kluczem do wszystkiego jest sam Erling. Nie jestem ani optymistą, ani pesymistą.
Komentarze (52)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj się