Advertisement Advertisement
Menu
Wyniki na żywo

Dzisiejsze okładki

Potwierdzenie rozstania Messiego z Barceloną to główny temat na piątkowych okładkach najpopularniejszych dzienników sportowych w Hiszpanii.

Foto: Dzisiejsze okładki
Fot. własne

MARCA
Article photo

Barça pozwala uciec Messiemu” – MARCA informuje, że Katalończycy nie akceptują pieniędzy od La Ligi i tracą najlepszego zawodnika w swojej historii. W swoim oficjalnym komunikacie Barcelona powołuje się na „przeszkody ekonomiczne i strukturalne”. Laporta dzisiaj się wytłumaczy. Dziennik twierdzi też, że podał tą wiadomość na wyłączność.

Na boku w sekcji Królewskich i Barcelony: myślą o pozwie w sprawie porozumienia La Ligi i CVC – oba kluby uznają je za nielegalne i spróbują doprowadzić do tego, by go nie sformalizowano.

Na górze: co za odlot! – wielki dzień dla Hiszpanów ze złotymi medalami Sandry Sánchez w karate i Alberto Ginésa we wspinaczce, dwóch nowych dyscyplinach na Igrzyskach w Tokio; Hiszpania ma 12 medali; kadra kobiet w waterpolo rozegrała wielki półfinał i jest w finale. Na samym dole: Rossi mówi żegnajcie – Valentino zejdzie z motoru na koniec tego sezonu; ma 9 tytułów mistrza świata i 115 zwycięstw w wyścigach.

AS
Article photo

„«Nie zostanie»” – AS cytuje komunikat Barcelony, która ogłasza, że Messi nie odnowi kontraktu i która wini za to La Ligę. Do odejścia dochodzi po krytyce Katalończyków wobec porozumienia Tebasa z CVC.

Na dole w sekcji Królewskich: „Ancelotti bardzo nam pomoże”, mówi Lucas Vázquez – „Futbol Bayernu czy Chelsea odnosi sukcesy, ale możemy z nimi rywalizować”.

Na górze: podwójne złoto; Sandra Sánchez z wielkim wyczynem w wieku 39 lat – Hiszpanka wygrywa w konkurencji kata z Shimizu, symbolem Japonii; „Spiderman” Ginés pisze historię – w wieku 18 lat jest już pierwszym mistrzem olimpijskim we wspinaczce. W bocznych sekcjach olimpijskich od góry: panie od waterpolo już mają medal... – pokonały Węgry i zagrają o tytuł ze Stanami Zjednoczonymi; ... a panowie mogę zapewnić go sobie dzisiaj – grają w półfinale z Serbią, którą już pokonali w Tokio; szczypiorniści powalczą o brąz – Hiszpania przegrała z Danią i ma nadzieję na pocieszenie w starciu z Egpitem; chód kobiet, Katir i Quintero opcjami na dzisiaj.

Poza tym na okładce: Valentino Rossi ogłasza koniec kariery, pożegnanie superlegendy – po 9 mistrzostwach świata odchodzi w wieku 42 lat – „Teraz będę rywalizował w autach”.

Mundo Deportivo
Article photo

Bombazo! Messi odchodzi!” – Mundo Deportivo podaje, że Barcelona wypuściła komunikat ogłaszając, że Leo nie zostanie „przez przeszkody finansowe i strukturalne”.

Na boku: powody rozłamu między klubem a zawodnikiem; a teraz co? PSG zyskuje na sile jako pierwsza opcja; prezes Laporta wytłumaczy się dzisiaj na konferencji prasowej; „Powody pożegnania” – komentarz dyrektora dziennika.

Na dole: dzień złota – Sandra Sánchez w karate i Alberto Ginés we wspinaczce zawiesili takie medale, a Hiszpania ma już ich trzy w Tokio; Rossi ogłasza swoje zakończenie kariery.

Sport
Article photo

„Dramat. Messi odchodzi!” – Sport ogłasza bombową wiadomość: Barcelona komunikuje, że nie może odnowić jego umowy przez „przeszkody ekonomiczne i strukturalne”.

Reakcje: komunikat Barcelony; Messi przybity, a jego otoczenie zaskoczone; klub obwinia La Ligę; chronologia od burofaxu do pożegnania; jego możliwy kierunek; życie w barwach bordowo-granatowych. Na dole komentarz dyrektora dziennika: wymagamy poznania całej prawdy.

Na górze: dwa złota więcej dla Hiszpanii – Sánchez w karate i Ginés we wspinaczce.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!