Advertisement Advertisement
Menu
Wyniki na żywo
/ RealMadrid TV

Florentino: Drogi Davidzie, dziękuję za wybranie Realu Madryt

Prezes Realu Madryt zabrał głos podczas dzisiejszej prezentacji Davida Alaby i przedstawił w Valdebebas nowego zawodnika, z którym wcześniej podpisał kontrakt i wręczył mu koszulkę Królewskich z numerem 4.

Foto: Florentino: Drogi Davidzie, dziękuję za wybranie Realu Madryt
Fot. własne

– Kiedy przybywają wielcy piłkarze, my madridistas zawsze żyjemy szczególnymi emocjami i nadziejami. Dziś witamy jednego z tych wielkich piłkarzy, którzy marzyli o tym, by nosić koszulkę Realu Madryt. Gracz, o którym wiem, że przeżywa dziś bardzo szczególny dzień. Przyjście tego wspaniałego zawodnika zbiega się z wielkim okresem powrotu Carlo Ancelottiego. Chcemy, aby nasi kibice czuli się dumni z naszej drużyny.

– Chciałbym poświęcić tych kilka chwil na wspomnienie o naszych fanach, ale także wszystkich kibiców innych drużyn, ponieważ futbol bez nich jest inny. Kibice są główną motywacją i ich energia daje nam siłę w dobrych czasach, a także teraz, kiedy cierpimy z powodu tej pandemii, która dotknęła futbol i mamy nadzieję, że dzięki nauce, szczepionkom i pracownikom służby zdrowia wkrótce znów będziemy mieli trybuny pełne kibiców.

– Pracujemy i będziemy stawiać czoła przyszłości z większym zaangażowaniem, aby marzenia naszych fanów zostały spełnione. Kibice są tymi, którzy karmią legendę Realu Madryt. Nigdy się nie poddamy, jesteśmy klubem, który ma na swoim koncie 13 Pucharów Europy.

– Witamy niezwykłego piłkarza, Davida Alabę. Drogi Davidzie, chciałbym ci podziękować, że wybrałeś Real Madryt, by tutaj kontynuować swoją karierę. Przychodzisz z jednego z największych klubów na świecie, przyjaznego klubu, w którym zdobyłeś 28 tytułów. Jesteś jedną z wielkich legend Bayernu Monachium.

– Przychodzisz do Realu Madryt z największym uznaniem i podziwem wszystkich fanów piłki nożnej. Teraz stoisz przed ekscytującym wyzwaniem, aby wygrać tytuły z Realem i stać się częścią historii naszego klubu. Poczujesz siłę na Santiago Bernabéu, które stanie się najnowocześniejszym i najbardziej spektakularnym stadionem na świecie. Witamy w klubie, z którym marzysz o zdobywaniu kolejnych tytułów, witamy w nowym domu.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!