REKLAMA
REKLAMA

Giroud zamyka Joviciowi drzwi do Milanu

Milan doszedł do porozumienia w sprawie pozyskania Oliviera Girouda. Zamyka to drogę do tego klubu Luce Joviciowi.
REKLAMA
REKLAMA
Giroud zamyka Joviciowi drzwi do Milanu
Fot. Getty Images

Francuz był celem wicemistrzów Włoch od kilku tygodni, ale podawano, że jeśli operacja nie dojdzie do skutku z powodu zaskakującego rocznego przedłużenia umowy z Chelsea, to Rossoneri spojrzą na Lukę Jovicia, który wrócił do Realu Madryt. Ostatecznie Milan osiągnął porozumienie z The Blues.

REKLAMA
REKLAMA

Gianluca Di Marzio jako pierwszy poinformował, że Milan zapłaci za Girouda milion euro, a kolejny milion zostanie zapisany jako bonus za trudne do spełnienia cele. Francuz przyleci do Mediolanu w poniedziałek i podpisze 2-letnią umowę na 3,5 miliona euro netto za sezon. Wiadomość i kwoty potwierdza brytyjskie Sky Sports.

Ten włoski dziennikarz wcześniej informował, że alternatywą dla Milanu jest Jović, ale te drzwi zostają właśnie zamknięte. 23-latek ma kontrakt z Realem Madryt do 2025 roku i ostatnie informacje nie łączą go z żadnym innym klubem, a wskazują raczej na jego chęć pozostania w stolicy Hiszpanii.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

REKLAMA