W liście wysłanym do socios Królewscy tłumaczą, że 30 czerwca z kont właścicieli klubu pobrana zostanie jedynie kwota członkowska w wysokości 149,19 euro. Klub opisuje, że na razie nie wie, ile kibiców i w jakiej formie będzie mogło oglądać mecze ligowe z trybun, więc opłata za karnet nie zostanie pobrana.
„Przewiduje się praktycznie z całkowitą pewnością, że nie wszyscy nasi socios z karnetami będą mogli wejść na każdy mecz. W najbliższych dniach zakomunikujemy, jak będzie wyglądać postępowanie w sprawie wniosków o bilety na kolejny sezon”, przekazał klub.
Real Madryt ma ponad 92 tysiące socios, z których 68 tysięcy to także karnetowicze ligowi. Władze sportowe i sanitarne wypuszczają informacje, że La Liga będzie mogła rozpocząć sezon z około 50% zapełnieniem obiektów, co w przypadku Santiago Bernabéu oznacza pozwolenie na wejście około 40 tysięcy osób. Dlatego Królewscy muszą znaleźć sposób na sprawiedliwy podział karnetów i biletów.
AS utrzymuje informacje ABC i La Sexty z ostatnich dni o tym, że Real Madryt chce wrócić na Bernabéu od połowy września, wstępnie 4. kolejki La Ligi. MARCA, która poinformowała w poprzednim tygodniu o planie rozegrania kilku domowych meczów na Wandzie Metropolitano, także podaje już takie same informacje.
Komentarze (4)
Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Zaloguj sięSocio RealMadryt.pl
Zanim odpowiesz, sprawdź wcześniejsze komentarze
Jako Socio możesz przeglądać publiczną historię komentarzy użytkowników i lepiej wiedzieć, z kim oraz o czym dyskutujesz.