REKLAMA
REKLAMA

Achraf: Conte był bliski podpisania umowy z Realem

Achraf Hakimi był gościem audycji El Transistor na antenie Onda Cero. Marokańczyk podzielił się swoimi odczuciami po zdobyciu mistrzowskiego tytułu z Interem oraz poruszył kilka kwestii związanych z Realem Madryt.
REKLAMA
REKLAMA
Achraf: Conte był bliski podpisania umowy z Realem
Fot. Getty Images

– Conte dość mocno wziął mnie w obroty, jeśli chodzi o prace w defensywie. Jestem mu za to bardzo wdzięczny, ponieważ jestem teraz lepszym graczem. To wymagający trener, który dużą wagę przywiązuje do taktyki. Powiedział mi, że był bliski podpisania kontraktu z Realem Madryt, ale negocjacje zostały zerwane. 

REKLAMA
REKLAMA

– Czy przydałbym się Realowi w tym sezonie? A czy w klubie nie ma Odriozoli? To on musi stanąć w rewanżu z Chelsea na wysokości zadania. Królewscy mają prawo sondować moją sytuację. Mogli mnie mieć zeszłego lata, ale ze względu na okoliczności koniec końców tak się nie stało. 

– Podczas ramadanu nie możemy nie tylko jeść, ale też pić. Staram się w jak najlepszy sposób godzić to z treningami. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (44)

REKLAMA