Menu
/ realmadrid.com

Laso: Wiemy, że to będzie bardzo ważny mecz

Foto: Laso: Wiemy, że to będzie bardzo ważny mecz
Fot. Getty Images

Pablo Laso i Jaycee Carroll rozmawiali z dziennikarzami przed spotkaniem z Fenerbahçe na wyjeździe. Obaj podkreślali, że drużynę czeka bardzo trudny pojedynek.

Pablo Laso:
– Zdajemy sobie sprawę ze skali trudności, ale zależymy od siebie, a to bardzo dobrze świadczy o pracy wykonanej przez drużynę, chociaż oczywiście wolelibyśmy już być pewni gry w play-offach. Drużyna jest świadoma i wiemy, że to będzie bardzo ważny mecz.

– Gramy o awans do play-offów Euroligi, co było jednym z naszych celów na początku sezonu. Czeka nas spotkanie na bardzo trudnym terenie z rywalem, który jest pewny awansu. Fenerbahçe rozegrało znakomitą drugą rundę. Lecimy do Stambułu z 14 zawodnikami. Niektórzy borykają się z pewnymi problemami, a inni są tuż po wyleczeniu urazów. Poza kadrą są Randolph, który jest kontuzjowany na dłużej i Vukčević, który został w Madrycie. Ważne, że mamy 14 gotowych do gry zawodników, a ostateczną decyzję podejmiemy w zależności od sytuacji.

– Fenerbahçe jest drużyną, która zademonstrowała poprawę w trakcie sezonu. Nowy trener, nowi zawodnicy, którzy krok po kroku odnajdywali swój styl. W drugiej rundzie byli jednymi z najlepszych. Mają silnych fizycznie graczy na każdej pozycji, a do tego dysponują znakomitymi strzelcami, takimi jak De Colo. Przyjścia Guduricia i O’Quinna dały im nowy wymiar gry. Fenerbahçe to zawsze trudny rywal, szczególnie gdy gramy na ich terenie. Spodziewamy się najlepszej wersji przeciwnika, więc będziemy musieli rozegrać wielki mecz.

– W trakcie sezonu w każdym meczu można kogoś wyróżnić, ale na koniec to drużyna osiąga zwycięstwa. W spotkaniu z Olympiakosem zespół zachował się wzorowo, to był znakomity przykład, który dobrze świadczy o tej grupie zawodników. Wszyscy są bardzo zaangażowani i dlatego jestem spokojny. Dla mnie pojedynek z Fenerbahçe jest bardzo ważny.

Jaycee Carroll:
– Wiemy, że Fenerbahçe jest silną drużyną, która ma utalentowanych zawodników w kadrze. Do tego są bardzo silni fizycznie, ponieważ dysponują graczami z odpowiednimi warunkami, szybkimi i grającymi twardo. Mają bardzo konkurencyjną kadrę i musimy być gotowi na rozegranie trudnego meczu. Musimy być bardzo skoncentrowani od samego początku. Jeśli nie popełnimy wielu błędów i odpowiednio będziemy rozgrywać piłkę w ofensywie, będziemy mieć szanse na zwycięstwo.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!