Menu

Realne Typy #34

Foto: Realne Typy #34
Fot. FORTUNA

ElJarek, Klatus, KRot, Leszczu i Mateo rywalizują między sobą i co kilka dni obstawiają mecze, pokazując swoje kupony, a wy możecie zgarniać doładowania od Fortuny.

Nie mamy dobrej serii, ale lepiej idzie chociaż wam. Real Madryt wraca do Ligi Mistrzów i nawet przy tylu brakach rodzi to nadzieję – także wobec naszych kuponów.

A dla was jak zawsze mamy do wręczenia pięć doładowań po 20 zł do waszego konta w Fortunie. Wystarczy, że w komentarzu podacie najciekawszy kurs z Fortuny i zdarzenia, jakie waszym zdaniem warto wytypować do końca niedzieli (maksymalnie kupon na jeden dzień). Wygrają ci, których typy okażą się najbardziej interesujące lub najbardziej ryzykowne, a przede wszystkim trafione. Subiektywnego wyboru dokona redakcja. A co w najbliższe dni warto obstawiać według nas? Zobaczcie sami.

ElJarek (323 punkty)
W 14 meczach od początku tego roku Atalanta nie strzeliła przynajmniej 3 goli... tylko 4 razy, w tym raz w pierwszym starciu w dwumeczu Pucharu Włoch na wyjeździe z Napoli. Dodając do tego nasze braki, widzę największą pewność w prostym postawieniu na gola Atalanty. Jeśli my zachowamy czyste konto, będzie to zaj**iste osiągnięcie, bo uważam, że z takimi brakami rywalizacja na tym poziomie jest niesamowicie trudna. Dla podbicia pomimo słabej formy jednak Bayern i czyste konto City (chłopy dosłownie nie tracą goli - 13 w ostatnich 35 meczach XD).
Typ w meczu Realu: Atalanta strzeli gola (1,18)
Całkowity kurs: 4,38
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 38,54 zł

Klatus (223 punkty)
Polecam stawiać odwrotnie. Jest to najpewniejszy sposób na zarobek.
Typ w meczu Realu: +2,5 gola w meczu (1,61)
Całkowity kurs: 7,88
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 69,34 zł

KRot (126 punktów)
Bayern i Manchester City wydają się dość łatwymi wyborami, choć przy Bayernie ręka na chwilę zadrżała. Największy dylemat miałem oczywiście przy Realu Madryt i postawiłem na dość neutralną opcję, bo jednak nie chciałem stawiać wprost na Atalantę, a nie mam zbyt dużej wiary w naszą ofensywę.
Typ w meczu Realu: golu w obu połowach - TAK (1,52)
Całkowity kurs: 4,06
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 35,73 zł

Leszczu (195 punktów)
Moc ataku i słabość obrony – tak typuję w najbliższych starciach Ligi Mistrzów. Aż trzy BTTS-y, w tym dwa wtorkowe mecze.
Typ w meczu Realu: obie drużyny strzelą gola (1,47)
Całkowity kurs: 5,25
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 46,20 zł

Mateo (194 punkty)
Na początek Euroliga i starcie dwóch drużyn ze słabą ofensywą, gdzie liczę na niewiele zdobytych punktów. Do tego myślę, że Bayern wywiezie zaliczkę z Rzymu, a Real Madryt przynajmniej remis z Bergamo.
Typ w meczu Realu: remis lub wygrana Realu (1,59)
Całkowity kurs: 4,63
Stawka: 10 zł
Do wygrania: 40,74 zł

Pamiętajcie też o bonusie, który Fortuna przygotowała specjalnie dla was  zakład bez ryzyka do 210 zł.

Wyłącz AdBlocka, żeby zobaczyć pełną treść artykułu.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!

Komentarze

Wyłącz AdBlocka, żeby brać udział w dyskusji.

Reklamy są jedyną formą, jaka pozwala nam utrzymywać portal, płacić za serwery czy wykorzystywanie zdjęć, by codziennie dostarczyć Ci sporą porcję informacji o Realu Madryt. Dlatego prosimy Cię o wyłączenie AdBlocka, jeśli w pełni chcesz cieszyć się możliwościami nowej strony i korzystać z naszej pracy. Gracias!