REKLAMA
REKLAMA

Butragueño: Podejdziemy do tego starcia z dużą ostrożnością

Emilio Butragueño był oczywiście obecny podczas losowania par Pucharu Króla i nie omieszkał skomentować jego wyników. Sęp z dużym szacunkiem podchodzi do ekipy Alcoyano i przestrzega przed lekceważeniem rywala.
REKLAMA
REKLAMA
Butragueño: Podejdziemy do tego starcia z dużą ostrożnością
Fot. Getty Images

– Czeka nas skomplikowany mecz. Podejdziemy do tego starcia z dużą nadzieją, ale i ostrożnością. Jesteśmy świadomi trudności, jakie możemy napotkać po drodze. 

– Puchar Króla to bardzo fajne rozgrywki i piłkarze lubią brać w nich udział. Często padają w nich atrakcyjne dla kibiców wyniki. Dlatego też, powtarzam, musimy zachować wzmożoną ostrożność. 
 
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że Don Emilio odgrywał zaszczytną rolę jednego z losujących. Legendarny napastnik Królewskich oraz Dyrektor do Spraw Instytucjonalnych skojarzył ze sobą cztery pierwsze pary 1/16 finału. 

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

REKLAMA