REKLAMA
REKLAMA

Laso: Nie graliśmy solidnie, gdy prowadziliśmy

Pablo Laso, Alberto Abalde i Walter Tavares rozmawiali z dziennikarzami po zwycięskim meczu z Panathinaikosem. Każdy z nich doceniał klasę rywala i wyrażał zadowolenie z wygranej.
REKLAMA
REKLAMA
Laso: Nie graliśmy solidnie, gdy prowadziliśmy
Fot. Getty Images

Pablo Laso:
– To był długi i trudny mecz. Wiedzieliśmy, że tak będzie. Myślę, że nie graliśmy solidnie, kiedy mieliśmy przewagę. Prowadziliśmy 12 czy 14 punktami i nagle przestaliśmy trafiać. Zmarnowaliśmy zbyt wiele rzutów z otwartych pozycji, nie wykorzystywaliśmy swoich szans.

– Wiemy, że Panathinaikos zawsze walczy i to im się udało. Mecz wtedy stał się bardzo wyrównany. Mieliśmy szczęście, że zostaliśmy w grze i mogliśmy zagrać dogrywkę. To był długi wieczór w Atenach, ale mamy wygraną.

REKLAMA
REKLAMA

Alberto Abalde:
– Jestem zadowolony ze zwycięstwa. To był bardzo trudny mecz. Rywale wykonali niesamowitą pracę i graliśmy dwie dogrywki. Zachowaliśmy jednak koncentrację we wszystkich trudnych momentach, gdy Panathinaikos trafiał w niesamowitych sytuacjach. Mamy zwycięską drużynę. Sądzę, że wykonaliśmy dzisiaj dobrą robotę, jestem z tego powodu zadowolony.

Walter Tavares:
– Każdego dnia staram się pracować, nawet kiedy jestem w domu. Wiem, że jestem wysoki, jestem niczym dwóch ludzi. Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego muszę pracować więcej niż ktokolwiek inny. Myślę, że to mi trochę pomogło.

– To jest bardzo ważne zwycięstwo. Wiemy, że Panathinaikos to silna drużyna. W końcu to Panathinaikos, oni nigdy się nie poddają. My jednak zachowaliśmy koncentrację i walczyliśmy. Myślę, że zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Ostatnie aktualności

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

REKLAMA