REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.26, godz. 09:16, Mateo / realmadrid.com

Laso: To będzie trudny mecz, bo Gipuzkoa walczy o utrzymanie

Fot. as.com

Trener Królewskich wypowiedział się przed ostatnim meczem w sezonie zasadniczym Ligi Endesa. Powiedział, że wywalczenie pierwszego miejsca jest dla Realu Madryt dodatkową motywacją.

– Drużyna ma się dobrze, bez żadnych problemów fizycznych. Wiedzieliśmy, że to będzie dla nas trudny tydzień. Najpierw mieliśmy mecz we wtorek tuż po Final Four Euroligi. Później musieliśmy się pozbierać po rozegraniu trzech spotkań w ciągu pięciu dni. Teraz czeka nas ostatni mecz sezonu zasadniczego i walczymy o pozycję lidera. Mistrzostwo sezonu zasadniczego i przewaga własnego parkietu w play-offach jest dla nas dodatkową motywacją.

– To będzie trudny mecz, ponieważ Gipuzkoa walczy o utrzymanie. Zawsze na wyjazdach gra jest skomplikowana. Atmosfera będzie gorąca, ponieważ kibice będą wspierać swoją drużynę. Gipuzkoa ma za sobą bardzo trudny sezon, ale byli w stanie zachować jedność, pracować i do ostatniej kolejki podchodzą z szansą na utrzymanie. Były w tym sezonie już takie momenty, że ich drużyna wydawała się rozregulowana. Pozbierali się i to dobrze świadczy o pracy trenera, zawodników i klubu. Dla nas wyzwaniem jest wywalczenie mistrzostwa sezonu zasadniczego i droga do tego celu prowadzi przez zwycięstwo z silnym rywalem.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama