REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.05.19, godz. 12:23, Kristobal / marca.com

Kamery wyłapały rozmowę Ceballosa z Setiénem

Fot. twitter.com

Kamery beIN Sports przed meczem na Bernabéu wyłapały dwie postacie stojące z boku boiska. Byli to Dani Ceballos i Quique Setién. Zawodnik Królewskich nie mógł dzisiaj zagrać z powodu przeciążenia, tracąc spotkanie przeciwko swojej byłej drużynie, która jednak może się okazać również jego przyszłą drużyną, jeśli tylko Setién zostanie na Benito Villamarín.

Relacje między tą dwójką są bardzo dobre i Dani był priorytetem dla trenera Betisu, który wielokrotnie namawiał go na powrót do Sewilli. Jego pierwszą misją było oczywiście zatrzymanie Ceballosa na jeszcze jeden sezon, ale nie powiodła się ona i pomocnik przeszedł do Realu Madryt. Od tamtego czasu jednak Setién wielokrotnie zabiegał o to, by Dani wrócił do ekipy Verdiblancos, chociażby w ramach wypożyczenia.

Co więcej, gdy sytuacja Setiéna była dużo lepsza, niż dziś, jego priorytetem było wypożyczenie Ceballosa na przyszły sezon, na co z kolei nie chciał zgodzić się Real Madryt. Koleje losu jednak sprawiły, że wraz z przyjściem Zidane'a otworzyły się drzwi do odejścia dla Hiszpana. W tym samym czasie jednak trener Betisu był bardzo mocno kwestionowany i na ten moment wydaje się, że latem Verdiblancos zmienią szkoleniowca. Priorytety się jednak nie zmieniły i wszyscy w Sewilli chętnie widzieliby Daniego z powrotem, z obecnym trenerem czy bez niego. Jeśli jednak Setién zostanie na Benito Villamarín, będzie to tylko kolejny argument za powrotem Ceballosa.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2019

Komentarze

2019.05.23, godz. 17:13, Mariann
Jak to możliwe że nie został ukarany za kontakt z światem zewnętrznym? Przecież to nie przedszkole że można coś robić bez pozwolenia!!
2019.05.19, godz. 20:34, maciek90ldz
Szok, kamery wyłapały moment rozmowy dwóch osób które się znają.
2019.05.19, godz. 15:39, AprilSix
Betis z niskim budżetem? Aha, dobrze wiedzieć. Najwyższy w historii w tym roku i oscyluje wokół 100mln.
2019.05.19, godz. 14:05, Kamil_RMCF
Atak też zdominował. Podsumowując: Idealny kierunek dla Daniego. Trener z pomysłem na gre, grający ładny Hiszpański futbol, (nie pisze tego na podstawie tego meczu a części sezonu czyli niektórych meczy które z ich udziałem oglądałem a wiele ich nie było więc mogę bardzo zakłamywać rzeczywistość) Magia w klubie z niskim budżetem. Piękno Futbolu.
2019.05.19, godz. 12:51, Kamil_RMCF
Fajny jest ten Betis. Wiliam sporo tam wnosi, Boki obrony offensywne. Dominują środek pola w obecnie granym meczu. pytanie tylko ilu odejdzie zawodników z obecnej drużyny.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama