REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.04.09, godz. 08:42, Mateo / marca.com

Prezes Getafe pojawił się w Valdebebas

Fot. marca.com

W poniedziałek odbyło się spotkanie Ángela Torresa, prezesa Getafe, z Juanmą Lópezem, agentem piłkarskim, który ma wiele do powiedzenia w sprawie transferów w Realu Madryt. Do rozmowy między nimi doszło w miasteczku sportowym Królewskich. Tematem była przyszłość kilku zawodników. Najwięcej mówiono o Jorge de Frutosie (22 lata) i Franchu (20). Pierwszy rozgrywa bardzo dobry sezon w Castilli, gdzie ma pewne miejsce w podstawowym składzie na prawym skrzydle. Rozegrał do tej pory 28 meczów (24 w wyjściowej jedenastce) i strzelił 7 goli. Jest zawodnikiem, którego Getafe widziałoby w swoich szeregach w przyszłym sezonie. Rok temu De Frutos bronił barw Rayo Majadahonda, gdzie przyczynił się do wywalczenia awansu do Segunda División. Trafił następnie do rezerw Realu Madryt i jest w nich jednym z najbardziej wyróżniających się zawodników.

Sytuacja Francho jest inna, ponieważ w grudniu zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. Przez to jego ewentualny transfer się skomplikował, ponieważ zostało mu jeszcze kilka miesięcy rehabilitacji. Jednak jego postawa przed kontuzją była bardzo dobra. Wystąpił w 13 meczach, zdobywając w nich trzy gole i notując dwie asysty. Juanma López również jest agentem Nacho, ale akurat jego nazwisko nie pojawiło się w rozmowach. Spotkanie w Valdebebas zakończyło się o godzinie 13, po czym López i Torres wspólnie opuścili miasteczko sportowe Realu Madryt.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Transfery 2019

Komentarze

2019.04.09, godz. 10:38, Matrree
magic22
Prawie 21 lat, 6 bramek w 3 lidze.
2019.04.09, godz. 09:40, Romario-11
Jak wywalczą awans do pucharów(choćby LE), to można tam paru młodych wypożyczyć, Vallejo i może Rodrygo? Niech się chłop ogra najpierw, już mamy jednego młodego, Viniego. Bo gdzie go tutaj upchać?
2019.04.09, godz. 09:01, magic22
Dani Gomez musi wyrwać się jak najszybciej z Castilli i jak najszybciej musi zacząć grać.
Wydawało się przez chwilę że jego moment nadchodzi i nagle zatrzymał się w rozwoju.
Co do Getafe: kto by pomyślał że będą walczyć o LM w tym sezonie :)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama