REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.10, godz. 17:32, El Jarek / as.com, marca.com, realmadrid.com

Ramos: Temat Isco to skomplikowana sytuacja

Fot. realmadrid.com

Sergio Ramos otrzymał dzisiaj nagrodę Siedmiu Gwiazd Wspólnoty Madrytu dla najlepszego sportowca regionu. Uroczystość odbyła się w siedzibie Wspólnoty, a zawodnikowi towarzyszył prezes Florentino Pérez. Przedstawiamy przemówienie stopera z odbioru statuetki i późniejsze wypowiedzi dla mediów.

„To niesamowita radość i duma, że mogłem zostać uznany najlepszym sportowcem Wspólnoty Madrytu. Jeszcze większą ekscytację powoduje u mnie to, że to nagroda za reprezentowanie i promowanie wartości sportu. Jak dobrze wiecie, jestem i czuję się Sewilczykiem i Andaluzyjczykiem, ale Wspólnota Madrytu przyjęła mnie 13 lat temu i to tutaj rozwijałem się jako człowiek i profesjonalista. Czuję się tu jak w domu. Reprezentuję Real Madryt jako kapitan i razem jeździliśmy z nazwą tej Wspólnoty po świecie, robiąc to w najszczerszy sposób, zdobywając tytuły i dając radość madrytczykom. Zawsze przy tym starałem się stawać na wysokości tej Wspólnoty. Dziękuję wszystkim. Dalej będę dawać z siebie wszystko co najlepsze, by reprezentować te same wartości. Chociaż jest tu wielu przedstawicieli Atlético, muszę to powiedzieć: Hala Madrid!”, powiedział Hiszpan przy odbiorze nagrody. Następnie zatrzymał się przy zgromadzonych dziennikarzach.

100. gol w karierze? Gol powoduje uznanie na scenie, uznanie od ludzi, ale my, obrońcy, musimy ich przede wszystkim unikać poprzez bronienie. Ja jednak mogłem zdobywać bardzo ważne bramki i to coś bardzo satysfakcjonującego, bo mogłem takimi golami pomagać w zdobywaniu tytułów. Setne trafienie to liczba, którą należy zauważyć i docenić. Poza tym bramki pozwalają mi też na różne cieszynki, które tak uwielbiam.

– Transfer napastnika? Wiecie, że to nie jest mój temat. To nie zależy od piłkarzy. Czy ja mogę wypełniać tę rolę? Na treningach często wychodzę do przodu.

– Sytuacja zespołu? Futbol to wyniki i dobrze wiemy, że w Realu kryzys tworzy się po dwóch remisach. Musimy poprawić się we wszystkim i osiągnąć kilka dobrych wyników, by wszyscy się uspokoili oraz abyśmy przede wszystkim znowu połączyli się z Bernabéu. Dzisiaj jesteśmy zdystansowani i nie może tak być, bo to daje przewagę rywalom. Przeciwnik rośnie w tej cieszy, w tych momentach niepewności. To nie jest dobre ani dla nas, ani dla fanów. Zawsze byliśmy jednością i trzeba to odzyskać.

– Spotkanie szatni po Sociedadzie? Zrobiliśmy to, co powinniśmy byli zrobić, czyli porozmawialiśmy między sobą.

– Temat Isco? To skomplikowana sytuacja. W Realu wszyscy chcą grać i trener musi podejmować trudne decyzje. Jednak taki jest właśnie Real i tematy z nim związane. Cały czas mówi się, kto gra, kto nie gra, że brakuje napastnika, kto ma grać w bramce… Trzeba też dawać coś mediom i to robimy, żebyście się nie zanudzili [śmiech].

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2019.01.10, godz. 21:47, diegodelavega
Trzeba ściągnąć Jamesa, Kovačica i zatrzymać Isco. Niedawno był najlepszym Hiszpanem, grającym "lepiej niż Leo Messi". Za byle kogo płaci się 100 mln euro. Za przyzwoitego grajka 150 mln euro? Futbol oszalał...
2019.01.10, godz. 20:40, Buska14
Qeero
+1
2019.01.10, godz. 19:53, Qeero
James>Isco po raz tysięczny :D
2019.01.10, godz. 19:35, slomek616
"szkoda isco, niestety Nasz slaby trener niszczy go pilkarsko" hahahahahahahaahahah
2019.01.10, godz. 19:02, gosuralf
Szkoda Isco, niestety Nasz slaby trener niszczy go pilkarsko
2019.01.10, godz. 17:40, Syntia
Isco się nie rozwija to jest właśnie jego problem ... Jednakże jak kiedyś Modrić zwracał mu uwagę na pewne detale na treningu czy też nawet na boisku ,ten się wypiął lub uśmiechał .Dlatego można mieć wielki talent ,ale jeżeli się nie rozwijasz jesteś gorszy nawet od takiego Valverde ,taka prawda !

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama