REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2019.01.10, godz. 15:48, Banan / as.com

Butragueño: Vinícius ma osobowość do gry w Realu Madryt

Fot. RealMadryt.pl

Dyrektor ds. Instytucjonalnych Realu Madryt, Emilio Butragueño, zabrał głos po wczorajszym zwycięstwie 3:0 z Leganés. Poniżej prezentujemy wypowiedzi Sępa.

– To bardzo dobry wynik przed rewanżem. Mimo to nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte. zespół był solidny w defensywie i dzięki temu udało się zwyciężyć. Zaliczyliśmy pozytywny triumf.

– Traktujemy sędziów z szacunkiem. Jeśli spytasz mnie o ostatnie sytuacje, powiem, że wszyscy widzieli kilka zagrań, które można było przeanalizować. Zdziwiliśmy się, gdy nie użyto technologii do zweryfikowania jednej konkretnej akcji.

– Futbol potrzebuje tego, by sędziowie mieli narzędzia do podejmowania właściwych decyzji. Jesteśmy zwolennikami VAR-u. Kiedy rok temu pytano nas o możliwość wprowadzenia tej technologii, byliśmy za. Na mundialu przeprowadzono generalny tekst i okazało się, że świat tego chce.

– Postawienie na Viníciusa to decyzja Solariego. Zawodnik bardzo dobrze zareagował. Trudno grać w Realu Madryt w wieku 18 lat. Poza umiejętnościami czysto technicznymi jest zręczny, trudny do pokrycia i ma osobowość odpowiednią do gry na tym stadionie. Jesteśmy zadowoleni z jego rozwoju.

– Kontuzje to część futbolu, jeśli grasz tak często i z taką intensywnością. Dlatego kadra jest tak szeroka i o takiej jakości. Musimy rozwiązywać podobne problemy w naturalny sposób.

– To dobry wynik, ale w piłce nic nie jest definitywne. Teraz musimy myśleć o niedzielnym meczu, a następnie przygotować się do rewanżu.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Sezon 2018/19

Komentarze

2019.01.10, godz. 16:36, Lucas_rm
widać po nim, że bardzo szybko się rozwija i to jest mega plus - wg mnie nawet jego muskulatura bardziej sie zmienila - czasem nawet zaczyna mi przypomoinac mbappe - jak bedzie dostawal szanse, to bardzo szybko się rozwinie i nabierze pewnosci - rzadko widac zeby ktos tak szybko sie uczyl - jakby pograł z CRem to mysle ze od niego nabrałby bardzo duzo dobrych nawykow jak trenowanie, dbanie o siebie i w rok czasu stanowiliby mega zaj**sicie niebezpieczny duet.
2019.01.10, godz. 16:19, Roni007o
dawid89d

Jego problem to zdecydowanie stopa wgl zauważyłem że potrzebuje treningu na obydwie nogi i te prawą szczególnie bo bardzo dużo prowadzi piłkę zewnętrzną częścią stopy
2019.01.10, godz. 16:15, MrKrzysiek97
Niech trenuje a będzie z niego porządny piłkarz.
2019.01.10, godz. 16:05, dawid89d
Vini musi poprawić strzał... Wiem wczoraj ładnie weszło, ale w tych szansach które dostaje miał klarowne sytuacje które sam sobie wypracował i w tedy za duże nerwy przy strzale ... Wczoraj pięknie poradził sobie z obrońcami, przed nim tylko bramkarz i wystarczyło spokojnie uderzyć na długi słupek, a On przywalił jak z 20 metra więc piła poleciała Bogu w okno. Ma potencjał, jest nieco haotyczny, ale jak na 18 lat to robotę robi przednią👌 Oby tak dalej

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama