REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2018.11.08, godz. 13:26, Mateo / as.com

Rudy: Porażki w tym momencie zawsze wychodzą na dobre

Fot. Getty Images

Hiszpan rozmawiał z dziennikarzami przed spotkaniem z Maccabi. Powiedział między innymi, że porażka w ligowym meczu z Andorrą może drużynie wyjść na dobre.

– Czeka nas kolejny skomplikowany mecz w Eurolidze na trudnym terenie, a mamy już za sobą wygraną w Kownie, gdzie również nie jest łatwo. W poprzednim sezonie przegraliśmy w Tel Awiwie i jesteśmy świadomi, że to będzie bardzo trudny mecz od samego początku. Mamy ochotę, żeby rozegrać dobre spotkanie.

– Spodziewamy się bardzo konkurencyjnego rywala, który ma za sobą długą historię. Poza tym dopiero co ściągnęli nowego zawodnika (Ramona Sessionsa – przyp. red.) i to im może pomóc złapać pozytywną dynamikę. Mamy nadzieję, że nie złapią jej w meczu z nami.

– Sessions może wnieść do drużyny doświadczenie, chociaż jeszcze nie grał w Europie. Jest prawdziwym rozgrywającym, którzy pomoże ich zespołowi, który jest bardzo utalentowany.

– Maccabi się zmieniło, ale zawsze to konkurencyjna drużyna, szczególnie na własnym terenie. Nie wygrali na razie żadnego meczu w Tel Awiwie, ale to sprawia, że mają jeszcze większą ochotę, by przerwać tę passę. My jednak doskonale znamy nasze plany i będziemy grać tak jak w ostatnich kolejkach.

– Problemy z początkami meczów? To są wymagające spotkania, do tego dochodzi wiele podróży, ale to prawda, musimy się poprawić pod tym względem, nawet jeśli później nadrabiamy straty… W starciu z Andorrą zdarzyło się coś podobnego i ostatecznie oni zagrali lepiej i zasłużyli na zwycięstwo.

– Porażki w tym momencie zawsze wychodzą na dobre. Sprawiają, że przypominamy sobie o wielu drużynach, które mają ochotę pokonać Real Madryt i że powinniśmy zawsze grać na maksimum.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Koszykówka

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama