REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2005.06.28, godz. 17:06, czarny / marca.com

Juanfran chce grać w Primera

Juanfran domaga się wypożyczenia, do innego klubu Primera Division, po tym jak dowiedział się, że Vanderlei Luxemburgo nie chce go w swojej drużynie w najbliższym sezonie. Real Madryt chciałby żeby wychowanek został w Madrycie i grał w drugoligowych rezerwach, a przygotowania do sezonu spędził razem z pierwszą drużyną. Sam zainteresowany, który zadebiutował u Queiroza i którym interesuje się wiele klubów, takich jak Liverpool, Espanyol, Cadiz czy Racing Santander, chce grać w pierwszoligowej drużynie. Agent piłkarza, Gines Carvajal, prowadzi obecnie rozmowy z klubem, które mają przynieść rozwiązanie tej sytuacji.

Javier Paredes i Roberto Trashorras szukają sobie obecnie nowego klubu, po tym jak skończył im się kontrakt. Prawdopodobnym kierunkiem będzie Getafe. Również Alex Perez i Luis Barral, z których zrezygnował Real Madryt, szukają sobie nowego klubu. Reszta drużyny Realu Madryt B rozpocznie przygotowania do sezonu 26 lipca.

Jedynym piłkarzem, który awansuje do pierwszej drużyny będzie bramkarz Diego Lopez. Diego w zasadzie już w poprzednim sezonie znajdował się w kadrze pierwszej drużyny, ale teraz, po odejściu Cesara, zostanie drugim bramkarzem. Do sezonu będzie przygotowywal się z pierwszą drużyną.

REKLAMA

Komentarze

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama