REKLAMA
  • polski
  • english

Nie jesteś zalogowany! - Zaloguj się!

reklama

szukaj


 

aktualności

2017.08.02, godz. 08:35, El Jarek / RealMadrid TV

Kroos: Zidane momentami przypominał niemieckiego trenera

Fot. realmadrid.com

Toni Kroos pojawił się wczoraj na konferencji prasowej przed meczem z Drużyną Gwiazd MLS. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi Niemca z tego spotkania z dziennikarzami.

– Jak zawsze postaramy się o zwycięstwo. To ostatni mecz tutaj i chcemy zakończyć przygotowania wygraną, by odnaleźć dobre odczucia przed starciem z United. Chcemy zwyciężyć i wejść na dobrą drogę przed kolejnymi meczami o stawkę.

– Uraz kostki? Czuję się dobrze, z kostką jest już lepiej, wróciłem do pracy z drużyną. Jest na tyle dobrze, że oczekuję, iż jutro złapię jakieś minuty. To ważny sprawdzian przed rozpoczęciem prawdziwego sezonu. Uważam, że jesteśmy na dobrym poziomie pod względem fizycznym i teraz chcemy złapać dobre odczucia przed kolejnym spotkaniem.

– Przez te dwa tygodnie ciężko pracowaliśmy. Zidane momentami przypominał niemieckiego trenera przez to, jaką pracą fizyczną nam narzucał, ale to ważne w kontekście całego sezonu. Mogę mówić za siebie, ale wyszło to nam na dobre w ostatnim roku. Ja w końcówce czułem się bardzo dobrze do samego końca. Wierzę w to, że te pierwsze tygodnie pracy są bardzo ważne. Teraz trzeba to przełożyć na mecze.

– Jutro będę mieć sporo czasu, żeby porozmawiać ze Schweinsteigerem, bo on ma siły już tylko na 45 minut gry [śmiech]. Nie, żartuję, zawsze jest dobrze się z nim zobaczyć i mam nadzieję, że będzie mu tu iść świetnie.

– Nigdy nie byłem w Chicago. Przyjechaliśmy wczoraj wieczorem i za wiele nie widziałem. Miasto wygląda świetnie, mamy wspaniały hotel. Powiedziano mi, że jest tutaj świetna pizza, ale jeszcze jej nie próbowałem. Może jutro po meczu.

– Zakończenie kariery w Stanach Zjednoczonych? Widzimy z Europy, że soccer się tutaj poprawia dzięki rozwojowi MLS. Przychodzi tu wielu świetnych graczy, nie tylko Basti. W jutrzejszym składzie będzie wielu znanych zawodników, którzy przyjechali tu z Europy. Widać tu wielką jakość, chociaż może nie jest to poziom Hiszpanii, Niemiec czy Anglii. Sam nie znam jakości życia w tym kraju, ale wszyscy mówią, że warunki są tutaj imponujące. W Stanach Zjednoczonych jest wiele interesujących miast i to dobre miejsce do życia. Futbol nie jest na poziomie europejskim, ale jest tu coraz ważniejszy.

REKLAMA

Zobacz inne aktualności powiązane z gorącym tematem Przygotowania do sezonu 2017/18

Komentarze

2017.08.02, godz. 09:45, Lucas_rm
ale śmieszek z tego Kroosa ;)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze!

REKLAMA

archiwum

gorące tematy

profil

Pamiętaj, że sposób wyświetlania Aktualności i Komentarzy zawsze możesz dostosować do swoich potrzeb!

- Twój profil -

reklama

Sklep Realu Madryt

dołącz do nasreklama